Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Km saatimin yazıları okunmuyor. Acil yardım.

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Alperen KIR tarafından paylaşıldı.

1. Alperen KIR

Alperen KIR Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. Benim sigma bc 1609 sts+ cadance modelli km saatim var. bu akşam bisikletime baktımda km saatinde yazıaların yarsının okunup yarısının okunmadıgını gördüm. pillerini değiştirdim fakat sonuç gene aynı. Acaba ne olmuş olabilir? Bilgisi varsa lütfen benimle paylaşsın. çok teşekkür ederim şimdiden. hoşçakalım.

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    yeni taktığın pillerin dolu olduğundan emin isen (sıfır almak birşey değiştirmiyor raf ömrü bitmiş pil aldıysan oda bitiktir) aldığın yere bir sor değiştirebilirler garanti kapsamında, yok değiştirmem derlerse direk Sigma sporta mail at yüzde doksan yenisini yolluyorlar.(olayı anlat ve fotoğraflar ile göster) maile adresini yazmayı unutma daha basit problemlerde bile yenisini yolluyorlar .Bu yöntemler ile gelişme olmaz ise artık iş içini açmaya kalıyor :) ekrana bilgiyi taşıyan süngere benzeyen iletkenler vardır muhtemelen onlar yerinden kaymıştır ama bu saatlerin içini açmak biraz sıkıntılı (daha önce bir kaç modelini açtığımdan biliyorum) üst kapak tamamen preslenmiş mecburen presi kırıp açıyorsun sonra japon yapıştırıcıyla kapatıyorsun sorun olmuyor gözükmüyor ama bir defa içi açıldığı için su geçirmez özelliği biraz sekteye uğruyor.Yenisini yollarlar ise eskiyi bana yolla kurtarabildiğim kadarıyla bakayım :)

3. Alperen KIR

Alperen KIR Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ferhat Abi yazdığın yazıyı yeni görüyorum sen kusuruma bakma. :) 2-3 gün sonra baktım ki içine su kaçmış buhu yapmış camı. Bende gittim güneşe koydum 1 gün boyunca kaldı buhu kurudu gitti. :) Allah'tan senin dediğin gibi bir kayma falan olmamış yoksa baya uğraşacaktım. Ama bir daha böyle bir sorun olursa direk seninle irtibata geçeceğim.
    Teşekkür ederim. Hoşçakal.

Ferhat Köse bunu beğendi.