Km saati,, Tıkır tıkır çalışıyor,, hemde (acele ederseniz)büyük ihtimalle ÜCRETSİZ!

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
arkadaşlar 2 gün önce acıbadem Carrefourdan bir km saati almıştım,,,
markassı:cyclocomputer
kurmasını bilmediğim için bayağı ter döktüm, hatırlarsınız forumdan da yardım istemiştim,,,
km saatini kurmayı başardım, çok iyi çalışan bir makine
ben alırken, fiyatını 25 ytl den 18 ytl ye düşürmüşlerdi,
fakat kasada 25 ytl olan eski fiyat gözüktüğü için ürünü ücretsiz aldım(Vaadettikleri gibi)
saat gerçekten çok kullanışlı, ürünün çok dandik bir kutusu var, hatta içinden ayrı olarak kurulumunu anlatan bir kağıt bile çıkmıyor, herşeyini kutunun üzerine yazmışlar,
ama bu sizi yanıltmasın alet gayet güzel,
hatta proffessyonel olmadığım için ne işe yaradığını bilmediğim birsürü özelliği var,
Sürüş anındaki süratiniz-saat
/kronometre-gün icinde kat ettiginiz mesafe-bisikletinizle kat ettiğiniz kilometreler toplamı ve gün icinde sürüş sürenizin hesaplaması, otomatik kapanma/açılma(en iyisi de bu)

ücret ödememe konusuna gelince, bunun için önce kasa görevlisine etikette bir yanlışlık olduğunu belirtmeniz gerekiyor, daha sonra sizden 25 ytl alıp, halkla ilişkiler bölümünde farkı iade etmeyi önerecekler, işte tam da burada sizin üzerinizde sadece 18 ytl bulunduğunu söylemeniz gerekiyor,,,zaten carrefour böyle bir durumda ücret almamayı da vaat ediyormuş,,,
bu olay benim için tamamen şansa bağlı bir şeydi, zaten üzerimde sadece 18 ytl vardı,,,

Yalnız küçük bir hatırlatma, bu hatayı düzeltmiş olabilirler,, o zaman ücretsiz alamazsınız,, fakat 18 ytl ye kesinlikle değecek bir ürün,

Scudo

ASTROCU

Aktif Üye
Tepki
44
iimiş gerçekten şu anda tüm carrefourlarda da varmıdır ki?bende alsam?ben eskişehirdeyim varmıdır acaba?

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
büyük ihtimalle vardır abi çünkü birçok ürünleri raf dizim şekilleri falan hep aynı, ama emin olamayız,,
bir bakman iyi olacaktır yine de,,, :)

ahmedseref

Forum Demirbaşı
Tepki
550
(link)
Aynı mesajı bizim "NERDE BELEŞ ORAYA YERLEŞ" konusuna da atmanızı rica ediyorum.
:D

• Beğen
Tepkiler: sevims

sevims

Aktif Üye
Tepki
159
Yarın km saati 'satışlarında' patlama olacak gibi eğer hata sürüyorsa :)

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
umarım sürüyordur,, keşke tekrar kadıköye gidip, kontrol etme imkanım olabilse,, ama çook uzak :),
deneyen arkadaş olursa, deneyimlerini lütfen bizimle paylaşsın,,
(bu arada km saatim bugün 32km sürdüğümü gösteriyor,, yine 50km sınırının çoook altında kalmışım,,çok çalışmam gerek çook)

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@ASTROCU

değmez almayın bence ordan, gördüm hatta bazılarını çalmışlar, kutuların bazısında parçalar eksik, bazıları da bomboş, güvenemedim gittim sirkecideki aslı bisikletten daha güzelini 10liraya aldım, daha güzelleri var hatta en ucuz orası.

sigma alırsın 5 lira daha koyup 30a

o kadar da saf değillerdir bir sürü adam çalışıyo zaten, darmadağınık durumda şu an o reyon. yanına vardığınızda pişman olucaksınız eminim o kadar yolu teptiğinize. zaten 1 sene olmuş çocuk yazalı o haberi :D

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
Mod abiler konuyu silelim mümkünse ya,,
aradan uzun zaman geçti, konunun hiçbir önemi kalmadı artık,,
insanları yanıltmayalım boşuna,, konunun silinmesi çok çok iyi olur,,