Km saati Önerileriniz Ben üç şık arasında kaldım.

Tepki
3
(link)

(link)

(link)

1. Sun DING diye bi marka
2. Cateye Velo 8
3. Sigma Sport 1606L

Yakında Salcano Astro M almayı tasarlıyorum aynı anda bi km saatinin takılı olmasını istiyorum. Toplam Kullanımda bisikleti kaç km kullandığımı öğrenmek için böyle bi cihaz arıyorum.

Su geçirmemesi benim için en büyük gereksinim...

Bunlar harici fiyatı 50TL yi geçmeyecek şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden Teşekkür Ediyorum.

Scudo

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
ilk ürün sahibinden. comda daha ucuz ve ücretsiz kargo

(link) .sahibinden. com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-segway-aksesuar-bu-fiyata-hem-de-kablosuz-sinirli-stok/detay?keyword=bisiklet%20aksesuar

linkteki boşlukları kaldırın

• Beğen
Tepkiler: TunahanTopal61

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
sigma 1009 bir km sayacı için çok yüksek bir mebla değilmi? 10 liralık aletlerde bu işi yapıyor çalınsada bozulsada içiniz acımaz.

M.Cilasun Bayülgen

Daimi Üye
Tepki
254
Sigma 1600 kullandım yıllarca, şimde de 1606L kullanıyorum, memnunum. Ekran ışığı gece biniyorsanız önemli bence...

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
Bir sorum olucaktı.. sigma vs km saatleri su geçiriyor mu? ve pilleri ne oluyor bilgilendirirseniz sevinirim.. bende km saati düşünüyorum 35 liraya sigma gördüm uygunmudur yoksa daha uygununumu alayım?

Hasan Topcan

Forum Demirbaşı
Tepki
220
her zaman için siga derim sigma iyi bir markadır size tavsiyem sigma

Alp Yücel

Üye
Tepki
1
bende de sigma 1009 var..ama su geçiriyor mu bilmiyorum...denemedim de....bilen var mı arkadaşlar aramızda...ona göre riske girmek istemiyorum...

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
bende saat alıcam yaa ama hiç bilgim yok. ama gördüğüm kadarıyla hpe sigma kullanıklıyor. önerilerinizi bekliyorum...

xibabla

Üye
Tepki
55
Bisiklet
Cannondale
Ben tchibonun saatini aldım, sanırım 24 ytl civarındaydı. Çok memnunum. Yalnız ayarlarını bilen birine yaptırmak gerekiyor,ben ilk takmayı denediğimde çalıştıramamıştım,hatta bozuk zannettim.
Zaman zaman sitede aynı saati satışa sunuyorlar, sanırım aynı saatin tcm adıyla pedal bisiklette de satışı yapılıyor.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Hazırda başlık varken bir sorum olacaktı;
Ben hız göstergesi olarak Cannondale IQ114 Cadence almayı düşünüyorum.

Geçen gün inceledim kadansı var, ışığı var falan, oldukça özellikli bir alet (benim için fazla bile). Tipi de hoşuma gitti. Kablolu ama wireless istemiyorum zaten. Bu modelden veya markadan kullanan var mı acaba, memnun musunuz?

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
biraz daha biriktirip blackburn delphi serilerini inceleyin derim.gerçekten çok kaliteli km saatleri.3.0 kullanıyorum 2 yıldır.pili daha bitmedi,yağmurda kullandım defalarca sorun yok.black burn derim.

Tepki
3
@Onur Kahraman

bunun önerebileceğin bir ürünü var mı yani bir tavsiyen var mı abicim

Komando_Turk

Daimi Üye
Tepki
94
İlla ucuz bir şey arıyorsanız hem kalite hemde fiyat açısından Sigma 506 Veya Sigma 906 yı öneririm.

Tepki
3
Sigma Sport Bc1609

(link). sahibinden .com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-segway-aksesuar-sigma-sport-bc-1609-bisiklet-km-saati

"Boşlukları Kapatın"

Yorumlarınızı Alabilir miyim.

Experiment 67

Aktif Üye
Tepki
109
eğer iyi bir km saat arıyorsan
sigma
blackburn yada polar marka km saat kullan
ben blackburn ve sigöa kullandım gayet güzel ürünler defalarca düşürdüm üstüne su döküldü ama hiç birşey olmadı
not km saatlerin neredeyse hepsi su geçirir ancak yağmur suyu yada üstüne su gelmesinden etkilenmezler ha olurda havuza tacak olursan su geçirecektir

grideniz

Aktif Üye
Tepki
24
@TnHn61

ebay dan çok daha ucuza ,daha çeşit km sayaçlarını bulabilirsin