Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

km saati kullanmak gerekli mi?

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Alperen KIR tarafından paylaşıldı.

1. Alperen KIR

Alperen KIR Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    merhaba arkadaşlar. ben de kilometre saati almak istiyorum fakat bunun ne derece gerekli olduğu konusun da biraz şüphelerim var. yani gerçekten önemli mi? önemliyse neden? profesyonel bisikletçilerin kullnması gereken bir şey mi bu km? yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

2. Goflet

Goflet Onursal Üye

Seviye:
    kendinizi geliştirmek istiyorsanız güzel oluyor.belli bir mesafeyi gidiş süresi,ortalama hız, max hız toplam süre gibi bilgilere sahip olursunuz.

bu bilgileri kullanarak zaman içinde gelişmenizi gözlemlersiniz.elde veri olmayınca neye göre haraket edeceksiniz.?

Alperen KIR bunu beğendi.
  3. Alperen KIR

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    tabi elimizde veri olması çok güzel. fakat bi de şundan çekiniyorum. bisikletin görüntüsünü bozuyor. ve hangi kilometre saati alabirilim.piyasada o kadar çok var ki. tercih etmesi çok güç:cool:

4. Hüseyin Demirel

Hüseyin Demirel Kıdemli Üye

Seviye:
    hocam bence senin kendini geliştirmen için yararı olucaktır bende şuan bicanchi var mesalat scott um toplanana kadar buna Sigma 1609 modelini aldım bence gayet şık istersen netten bakabilirsin :) 70 e almıştım ben

5. Alperen KIR

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    anladım kardeşim. seninki wireless li mi yoksa kablolu mu? ve ne tür özellikleri var? :)

6. Genç Osman Bircan

Genç Osman Bircan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Km sayacı kişinin gelişimini gün ve gün test etmesi için bence gereklidir. Olmazsa olmazlardan değildir elbette ama bütçeniz uygunsa size Sigma Sport BC 1609 STS+Kadans kablosuz (kadans aparatları dahil) olanı tavsiye ederim.

Ürünü yükse gerilim hatları altında pc ve pc ekranı yanında, yağmur altında, cep telefonu yanında bir çok kez denedim ve herhangi bir problmele karşılaşmadım.

Ürünü satın aldığım yer aşağıdaki linkte mevcuttur ve peşin fiyatına tek çekim yaptırdım 130 TL artı Malatyaya 3,50 TL kargo ödedim.

http://www.bikeandoutdoor.com/?sigma-bc-1609-sts+cadance-km-saati&Kat_ID=5&Sub_KATID=47&Tur_ID=95&part=urun_detay&Urun_ID=8197

7. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bisiklet için olmazsa olmazlardan değil km saati. Fakat senin belli km'yi belli zamanda gitmek, toplam km yi ölçmek, her gün belli bir km yol gittiğini görmek vs için gerekli olduğunu düşünüyorum.. tabi karar senin..

8. Tacir Tahsilat

Tacir Tahsilat Aktif Üye

Seviye:
    Km saatini aldıktan sonra kmsiz bisiklet sürmek biraz sıkıcı olmaya başladı :)

9. Barış BİRLİK

Barış BİRLİK Engineer / Archer / Cyclist

Adı:
    Barış Birlik
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Nasıl kullandığına bağlı eğer günlük ne kadar yol yaptığını kaçla gittiğini , ne zaman kendini frenlemen gerektiğini söyler sana ama eğer km saatini kendinle yada arabalarla yarışmak için alıyorsan hiç hiç alma derim :)

10. Alpish

Alpish Yeni Üye

Seviye:
    bi alıştınmı kullanmaya onsuz edemezsin

11. burak altınsoy

burak altınsoy Kıdemli Üye

Seviye:
    olmazsa olmaz değildir ama faydalıdır..benim görüşüme göre..nekadar yol gittiğin bazen önemli oluyor..özellikle uzun turlarda ..tabela veya yerleşim olmayan yerlerde km saati ve haritayla gideceğin yere yada uygarlığa ne kadar yolun kaldığını çıkartman kolay oluyor..bi çeşit motivasyonda oluyor bu insana..yararlı bir şey bence..

12. Murat.Bagci

Murat.Bagci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bi bakmıssın 40km e cıkmsısın vay be deyip devam edersin basmaya acayip gaz veriyomus :D

13. Alperen KIR

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    anladım. bende ciclo sport 2.2 ve sıgma bc 1609 arasında kaldım. bi türlü karar veremiyorum :cool: ne yapacağımı bilemiyorum. birisini alacağım ama hangisini??? :)