Km+Nabız+Kadans Saati & Reflektör & Yol farı. hakkında

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
Arkadaşlar bisikletiniz üzerinde kullandığınız km+nabız+kadans saati & reflektörler & far nelerdir ? Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bisikletimin üzerinde sadece cantlardaki reflektörler var ve geceleri yolda farkedilmek istiyorum.

Neler almalıyım ? birde gittiğim yol kaç km? + nabız ne seviyede? ve gibi diğer sorulara cevap için ne tür saat önerirsiniz ?

Bisikletinizde kullandığınız far modelleri nelerdir ? Ne tavsiye ediyorsunuz ?

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Abi burada bir bisikletçim ithal bir ürün getirmiş 15 lira fiyatı janta takıyorsun jantın yarısı kırmızı yarısı mavi oluyor pilli bir ürün ama kullanımı falan harika :)

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
Bisikletimi yol bisikleti yapmayı düşünüyorum, lastikleri değiştirmek istiyorum ve farkedilmek için reflektör , far gibi şeyler almak istiyorum. yiba 'da varmıdır ? yibayamı gitsem

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@H.ibrahim Erdemir

Abi Yiba da kaliteli ürünler bulamazsın zaten aradığın çoğu şeyde yoktur gezmek istemiyorum tek bir yerden hallederim işlerini dersen decathlon a git derim ben :) lastikler,farlar ve kadanslar :)

• Beğen
Tepkiler: H.ibrahim Erdemir

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
slm...
öncelikle bilmiyorum sizde varmı ama bi kask alın sonrada bunları öneririm kendi kullandıgım ürünler:
s-sun ön far,
decantlondan aldıgım uyduruk arka far sele borsuna baglanan yer kırıldı kelepce ile bagladım eskisinden saglam:),
rubena 1,75 26" yol lastigi bundanda gayet menmunum hem arazide hem yolda daha incesi ile arazide sıkıntı yaşarsın (ben alırken cok araştırmıştım)
km saati sigma 509 hem uygun fiyatlı hemde problem yaratmadı şimdiye kadar(nabız ölcmüyor malesef)
reflektörlü paca bandı ve kadro koruma bosuna para verme bisikletcilerin cogu ücretsiz veriyo mesela saolsun güngörler bisiklette burak abi
reflektörlü yelek ise decantlonda 10 lira gerci ben alırken 2 beden vardı biri cok büyük biri ise kücük ben büyük olanı aldım normalde biraz bol geliyo ama zaten aksamları giydigin için bi problem olmaz hemde montla bisiklet sürerken de kullanabilirsin
bu saydıgım ürünler hem uygun fiyatlıdır hemde problem cıkartmayan ürünlerdir

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
Teşekkür ederim Alkan,

Kask konusunda çekiniyorum biraz, ne bileim sanki herkesin gözü üzerimde olacak gibi. Sigma 509 alacağım evet, önerdiğin lastik için teşekkür ederim. Hepsini cuma günü alacağım inşallah.

Şeref ARSLAN

Aktif Üye
Tepki
55
Bisiklet
Specialized
Sigmadan karar kılman çok güzel , Bende BC 1606L DTS wireless + Cadance kullanıyorum.
Kadans olmasa olur fakat benzetme yapacak olur isek
devir göstergesi olmayan araçlara benzer.
Ve bisikleti daha bilinçli kullanıyorsunuz kadans ile
wireless olan bir üründede kullanım ve görünüm rahatlığı sağlayacaktır.
Ön ve arka far 'a gelince çok pahalı markalı ürün almanıza gerek yok ,
Ucuz yollu çin işi ürünler işinizi görür. Bozulursada 2. sini 3. sünü alırsınız .
Genede markalıdan ucuza gelir.
Alışverişinizi tamamlamadan fikirlerimi paylaşıyım dedim.

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Km+kadans==> sigma 1609 kablosuz
nabız saati==>sigma onyx pro
reflektör sevmiyorum :p
far sevmiyorum ama fizik sele altı alcam mecburen,geceleri incek ve eskişehir yolunda ant. yapınca mecbur oluyor

mustafa akman

Forum Bağımlısı
Tepki
3.632
@Yunus YILMAZ
terletir
reflektörlü paça ve kol bantları daha pratik
ön arka far sistemi zaten Allah"ın emri diyeceğim neredeyse
ben kaskıma takıyorum
süper oldu

@H.ibrahim Erdemir
zaten tam istediğimiz de bu