Kızım ben ve Eşime bir Tek Bisiklet tavsiyesi

fatihya

Üye
Tepki
0
Başlıktanda anlaşılacağı üzere tek bisiklet arıyorum. 3,5 yaşında kızımı da arkaya güvenle yerleştirebileceğim sağlam, aynı zamanda eşiminde binmesi gerekiyor o yüzden özellikle eşimin rahat binebileceği ortak bir bisiklet lazım. Eşimin boy 161 cm kilo 57 kg benim ise 174 cm 70 kg. Nerede süreceğiz Samsunda şehir merkezinde, asfalt yollarda, işe gidip gelirken, uzun mesafede olabilir ilk zamanlarda 70-80 km olabilir ama ara sıra tabiki. 1000 tl bütçe ayırabilirim en fazla sağlam tavsiyelerinizi bekliyorum. Yokuşda çıkacağım 24 vitesle 21 vites yokuşta fark eder mi? Ben 24 olsun istiyorum aslında.

Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Scudo
Tepki
0
Bisiklet
Salcano
3 5 yaşındaki çocuk ile yetişkin bir bayanın sürebileceği bisiklet olarak aklıma bmx geliyor bir araştır istersen, babam bana bmx imi 5 yaşında almıştı 10 yıldır biniyorum

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
@Oğul Ateş

Arkaya oturtacağım diyor, o da sürecek demiyor :)

mekonzA

Aktif Üye
Tepki
31
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
oğul yanlış anlamışsın çocuğu arkaya aparat takarak oturtacak yani çocuk koltuğu. salcano city sport 10 modeline bakmanızı öneririm kilitli maşa ile asfaltta rahat edersiniz yokuş inerken açarsınız rahat rahat inersiniz.

fatihaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
356
Bisiklet
Look
Eşiniz 161 cm,siz 174 cm siniz.ikinizin ortak kullanabileceği bir bisiklet,kadro boyundan dolayı bulamazsınız hocam.ya boylarınıza göre 2 farklı bisiklet,ya da birinizin kullanacağı tek bisiklet olabilir...