Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kızılcahamam MTB Cup Aspor web tv yayını

Konu, 'Dağ Bisikleti Yarışları' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    yarış biteli iki hafta oldu ama geçen hafta gece geç saatlerde yayınlanmıştı program çok arkadaş izleyemedi 3-4 mail atarak en sonunda web tv ye yüklettim proğramı izleyip destek verirsek belki bundan sonra daha çok yarışa gelirler.Güzel bir proğram bence yarım saat içinde ilk defa bir mtb yarışı izleyen bir spiker ile gayet ilginç olmuş.15:44 deki Karaman Gençlik Spor formalı sarı siyah arkadaş benim bu arada :)

Sportmen - 11/04/2015 – A Spor TV

onurdemir, olympos, Osman D. ve 13 kişi daha bunu beğendi.
    Son düzenleme: 20 Nisan 2015
  2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    bisiklet adına bir tv yayını ve hiç ilgi destek görmemiş konu olarak üzülerek güncelliyorum.yarışlarda izleyici çok az diye sitem ediliyor bisiklet üzerine kurulmuş forumda bile bisiklet yarışı rağbet görmezken normal bisiklet ile alakasız insanlardan dışarıda ayakta bekleyip izlemelerini nasıl bekleyelim.

3. Uğur S.

Uğur S. Onursal Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ya ben konuyu paylaştığınız anda izledim aslında. Fakat işlerimin yoğunluğundan fırsat bulup yazamadım.
    Oradaki adrenalin beni bile kışkırttı. Yol bisikleti sevip kullanmama rağmen orada olup sürmek istedim. Hatta bir ara ucuzundan bi MTB yapsam mı diye düşünürken yakaladım kendimi :)

Düzenleme: Aklıma gelmişken, sunucu oldukça laubali gibi geldi. Bazı yarışmacılarla konuşma tazı çok garipti. Orada olsam, o yorgunlukla tersleyebilirdim :) Belki tersleyenler de olmuştur da yayınlamamışlardır, kim bilir...

evrenozbilen ve Ferhat Köse bunu beğendi.
    Son düzenleme: 21 Nisan 2015
  4. ulaş kaya

ulaş kaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Tebrikler Ferhat Yarışta çok güzel olmuş.Emeğin için teşekkürler.

Acaba kaçıncı oldun:)

Programı keyifle izledim güzelde hazırlanmış.

Osman D. ve Ferhat Köse bunu beğendi.
  5. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Sunucuyu şöyle düşünün hayatında ilk defa bisiklet yarışı görüyor mtb den ise hiç anlamıyor :) sonradan facebookdan sohbet etme şansım oldu gayet kibarve beyfendi birisi.Zaten çocuğu ile birlikte gelmişti ona da izletti yarışı.Sorduğu çoğu saçma soru ciddi anlamda bilmediğinden.

ben kendi yaş gurubumda 6 ncı oldum ama ciddi anlamda ilk mtb yarışımdı teknik inişlerin çoğunu elimde yaptım bir defa düştüm bu haftasonu bursa mtb cup çok daha sert bir parkurdu biri startta parke taşa diğeri teknik inişte kafamın üstüne olmak üzere 2 sert sayamadığım kadar da yana yumuşak düşüş yaşadım :) mtb yi öğrenmenin tek yolu yarışmak yarış adrenali ile indiğim yerlerden çıktığım yerlerden normal zamanda para verseler asla inmem :) yarışta nasıl oluyor bilemiyorum bazen inebiliyorum :) yavaş yavaş benim de kanım ısındı gidebildiğim tüm mtb yarışlarına gideceğim artık ama yol bisikletinin ve yarışlarının yeri ayrı hedef yarışlarım her zaman yol yarışları olacak.
    Bu arada Karamandasınız galiba bende Karaman gençlik spor gibi güzide bir takımda yer almaktan her zaman gurur duyuyorum.Barış Ünlü hocamızın şehrinizde olması o şehir için büyük bir nimet inşallah yerel yönetimler ve idareciler de bu durumu fark edip daha çok destek vermeye devam ederler.

ulaş kaya ve Uğur S. bunu beğendi.
  6. ulaş kaya

ulaş kaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Hocamızı tanırım sizin o takımda yarıştığınızı da biliyorum.

Bundan sonraki yarışlarda başarılar dilerim Ferhat.

Altıncılık hiçte fena değil bu kıran kırana yarışta.

Ferhat Köse bunu beğendi.
  7. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @Ferhat Köse abi ben bu forumu 2013 te girdim ve o günden bu yana yarış konuları ve muhabbetleri tutmadığını gördüm ama mangal turu , günübirlik keyif turu olunca tavan yapıyor konular :)

olympos, emrah9700 ve Ferhat Köse bunu beğendi.
  8. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Melih ben elimden geldiğince paylaşmaya calışıyorum zamanı gelince sen ne yaptın dedikleri zaman bunları göstereceğim. boş boş oturmadım yazmadım elimden geldiğince çevremdekilere sevdirmeye öğretmeye devam ediyorum ha forum ortamında aktif değilim o kadar.Her yarışa arabam ile giderken muhakkak yayın yapıyorum gelmek izlemek katılmak isteyen olursa götürebilirim diye .Hatta son mtb yarışı bursa için kendi takımımdan yıldız bir bayan yol sporcusuna emanet bisiklet bile buldum oda hakkını verdi ilk mtb yarışında üçüncü olarak kürsü yaptı ben kendim yapmış kadar mutlu oldum sebep oldugum ıcın.İlk yarışlarımı anlatırdım forumda şöyle geçti böyle oldu diye baktım ona da ilgi yok onu da bıraktım.Analatabilmek için hrcadığım zamana antreman yapmak daha faydalı :)

9. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    şu 5.dk dan sonra konuşan mavi üstlü abimiz neyif kafasını yaşıyor acaba altında 20 binlik makina var yok herkeste varmış spiker soruyor bisiklet sporu pahalımı diye abimizde bu sporu yapmak için hiç para harcamanıza gerek yok diyor 3-4 bin bisiklet ile rahat antreman yaparsınız diyor :)

eyupaltindal bunu beğendi.
  10. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Cok iyi bir abimizdir her yarisa katilir gidebildigi kadar cevirir.Her insan kendi ekonomik butcesine gore yorum yapiyor Melih urfadan yol yarislarina gelen cocuklar da senin bisikleti gorse neler neler der :)

Melih Çolak bunu beğendi.
  11. Ozan A.

Ozan A. Yeni Üye

Adı:
    Ozan A.
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Videonum baslarinda kafasini agaca vuran arkadas kaskin onemini birkez daha hatirlatti :) 1.Olmus kendisini tebrik ederim

12. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    5-6 sene sonra Türkiye şampiyonu olabilecek 3-4 gencten bir tanesi kendisi.bu 5-6 senede neler degisir bilinmez.

Onur Ali İmren bunu beğendi.
  13. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Yurt içinde ilk olsa da gayet güzel görüntüler ortaya çıkmış :) kafasını vuran Arkadaşı da tanıyorum hayret ettim kalkmasına :)

14. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    yavaş yavaş artacaktır inşallah ilgi.Bisiklet denilince sadece carbon ve donanım muhabbetinden inşallah vaz geçeceğiz zamanı gelince.

15. Osman D.

Osman D. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Biraz parkur hakkında bilgi verir misin abi @Ferhat Köse Malum bu sene Tr şampiyonası burada yapılacak :)

16. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    parkur çok keyifli benim de ilk xc yarışım olduğu için çok anlayarak yarışmadım teknik kısımlarda bisikletten indiğim çok oldu ama sonradan sırasıyla Bursa-sakarya-yalova-ısparta xc yarışlarına da gidince :) hepsinin arasında en keyifli parkurlardan biri diyebilirim.Bu yarışta yarış sabahı kar yağdığı için riskli yer fazlaydı şampiyonada kuru olacaktır çok daha keyifli olur.Birde teknik toplantıda cıkarılan bir bölüm vardı orasını ben bir gün önce parkur gezerken bulamadıgım için bilmiyorum ama elite ve yabancı sporcular bile bisiklet üstünde çıkamamışlar o yuzden yarıştan cıkarılmıştı muhtemelen yine olmaz o kısım.

genel olarak orman için çok güzel inişler ve çıkışlar var single trek olan yerleri mevcut geniş yerler mevcut en son finişe asfalt tırmanış ile geliniyor bu da ayrı güzellik peş peşe giren sporcular sprinte geçebiliyor .parkura bisiklet ile ulaşmak zor 2-4 km tırmanış yapmak gerekıyor :) gerçi ısparta parkuruna cıkmak da buna benziyordu ve deniz kenarı sporcularının en cok yakındıgı nokta rakım yüksek oksijen az :) videoyu da izleyince parkur içerisinden epey görüntü alabilirsin birde aratırsan bu yarıştan fotoğraf oldukça fazla.

Osman D. ve Melih Çolak bunu beğendi.
  17. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @Ferhat Köse kısmetse 22 sinde ordayız abi . en zevkli parkur bence teknik inişi bol olandır çıkışı değil sakaryadaki neydi öyle kartepeyemi çıkıyoruz zevk sıfır :) eylülde arnavutköy var abi ona mutlaka gir adrenalin tavan kayalık inişi hele :)

18. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    mtb şampiyonasına giremeyeceğim büyük kızım üniversite sınavına giriyor aynı gün yanında olmam lazım ayrıca 2 gün sonrasında da yol şampiyonası var hemen onun üstüne kocaeli mtb cup var yol şampiyonasından sağlam cıkarsam senın memleketinde görüşürüz melih kızılcahamam artık başka zamana ....

Osman D. ve Melih Çolak bunu beğendi.
  19. Anıl Erdoğan

Anıl Erdoğan Kıdemli Üye

Adı:
    Anıl ERDOĞAN
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    eve gidince izleyeceğim çok merak ettim...

20. Osman D.

Osman D. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Tr şampiyonasında video çekilmedi sanırım. Fotoğraf olan paylaşırsa seviniriz