Kızılcahamam gidiş dönüş 225 km çılgınlık bu..

Tepki
26
@Serdal Doğan
Teşekkür ederim yakınlarda bir çılgınlık daha yapacağım gibi geliyor...

Scudo
Tepki
26
"hadi gari bir tur daha yapıverek" tam olarak böyle mi denilir bilmiyorum ama yakın bir zamanda yine açılmak lazım yollar beni çağırıyor...teşekkür ederim..

Fatih Sert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.891
tebrikler.
Tek başınıza iyi cesaret doğrusu.
Uzun turlarda tek başına yolculuğu sevmiyorum.
5-10 her zaman zevkli ve insanın kendisini güçlü hissetmesine sebebiyet veriyor.

Selamlar.

Tepki
17
gayet güzel olmuş,yola çıkarken yanınıza neler aldınız, suyu çantanıza, çantanızı sırtınıza mı alıyorsunuz? bir de yol güzergahınızda çevre otoyola girdiniz mi? bir soru daha, en büyük rampa kurtboğazı mı? kızılcahamamı çıkarken ki rampa da zor sanırım?

Deneme yanılma

Daimi Üye
Tepki
128
@Mustafa Güllü

Kurtbogazı cok zorlamıyor ama Ankaraya dönüş yolunca kızılcahamamın cıkısından sonraki ilk rampa yani Karga Sekmez dedikleri rampa biraz zorluyor. Eğim öyle çok fazla değil ama trafiği dert ve çok sert virajları var. Zaten karga sekmezi çıkıp bisikleti bırakırsan ve rüzgara karşı ivmeni korursan Ankarayı bulursunuz rahatlıkla :)

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Paylaşımınız için teşekkürler, ayaklarınıza sağlık, 225 km bir gün için iyi km.

Deneme yanılma

Daimi Üye
Tepki
128
bayramdan sonra tatıl planım var ama 4 eylul ıle 10 eylul arasında musaıtım. her turlu tura cıkarım :)

badumania

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Fuji
Çok güzel bir performans sergilemişsiniz umarım bende biraz antrenman yaptıktan sonra bu tip turlara katıla bilirim ayaklarınıza sağlık..

Tepki
26
@İRŞAD ÇETİN
tamamdır ben de aynı şekilde..Üzerimdeki bu rehaveti atmam gerek yol arkadaşlarıyla daha güzel oluyor...bol bol resim çekmek güzel oluyor...Beybazarına gittiniz mi Ramazan'dan önce...