Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kızgınım ve kederliyim ;bisikletim çalındı

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında emir yakup bulut tarafından paylaşıldı.

1. emir yakup bulut

emir yakup bulut Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    bugün öğle saatlerinde sevgili kızımla biraz hava almak için dışarı çıkmak üzere asansörden inince her zaman yaptığım gibi göz ucuyla bisikletime şöyle bir bakayım derken şokkk....o da nesi bisikletimin yerinde yeller esiyor ,lanet olsun dedim lanet daha taksitleri bile bitmemişti hangi şerefsiz beni yoldaşımdan mahrum etti , hakikaten , alalı daha 3 ay bile olmamıştı ve bu süre zarfında 600 kmlik bir birlikteliğimiz olmuştu kendisiyle 13 kg luk bir metal yığını deyip geçmeyin dostlarım gerçi siz de bilirsiniz bisikletin ne demek olduğunu ama neden şimdi gözlerimi dört açmanın da bir yararı yok polise haber vermenin de ..şimdi bisikletim çalınınca hırsızlığın ne denli arsızca ve zalimane bir günah bir cürüm olduğunu daha iyi anlıyorum yalan ,dedikodu ,ikiyüzlülük bile hırsızlığın yanında çok masum görünüyor bana ..ama ben bisikletsiz yapamam bulmak için çaba sarfedeceğim elbette ve artık bulunacağına dair hiçbir ümit kalmayınca içimde yeni ve daha iyi bir bisiklet almak için para biriktireceğim ve bisikletimi kesinlikle evimde bir yerde muhafaza edeceğim..bu bana ders olsun artık malımla hiçbir haramzadeyi sevindirmeyeceğim

2. erkan sozoren

erkan sozoren Kıdemli Üye

Seviye:
    öncelikle geçmiş olsun ucuz yada pahalı farketmez bısıkletınızı mutlaka evde tutun bende zamanında 3-4 saatlıgıne bagladıgım bıanchı mı metro ıstasyonunda bulamadım calınmıstı ve o kadar kalabalık bır yer olmasına ragmen gunduz vaktı calmıslardı o gunden sonra bısıkletı evın bır kosesınde tutuyorum... ınsallah bulunur ve o kısıler cezasını bulur tekrar gecmıs olsun

emir yakup bulut bunu beğendi.
  3. mustafa apçin

mustafa apçin Aktif Üye

Seviye:
    Nasıl söküyorlar kilidi 2 dk da anlamıyorum. Yapı marketten kalınca zincir ve asma kilit aldım . o şekil muhafaza etmeye çalışıyorum ama , bisikletten her indiğimde , bir dahaki bakışımda yerinde olmayacak diye ödüm kopuyor.

Geçmiş olsun. Hayrını göremezler inş.

4. ilkcan çağdaş

ilkcan çağdaş Forum Bağımlısı

Seviye:
    geçmiş olsun.

5. Ferhat Öz

Ferhat Öz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    İlk bakımlarını bile yaptırmadan çalınan bianchi speed imi hatırlayarak sizin duygularınızı çok net bir şekilde anlıyorum.Geçmiş olsun.Umarım bisikletinizi bulursunuz.

6. Kerim BEŞER

Kerim BEŞER Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çok geçmiş olsun umarım bi şekilde bisikletiniz bulunur, böyle olayları duydukça insanın bisiklete masraf yapası gelmiyor.

7. emir yakup bulut

emir yakup bulut Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    geçmiş olsun temennileriyle üzüntümü paylaşan ya da paylaşacak olan tüm bisikletseverlere teşekkür ediyorum .Yarın araştırmaya soruşturmaya başlayacağım ve bakalım artık giden sevgilinin geri dönmeyeceğinden emin olmak ne kadar zaman alacak?