Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Kışlık Neopren Ayakkabı Çorabı ...

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Ali Nihat GÖRAL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ali Nihat GÖRAL

Ali Nihat GÖRAL Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba,

Ürünün imal materyali neoprendir.Asla su ve soğuk geçirmez. Bilmeyenler için belirtmeliyim ki, her türlü havadan dalış yapanlar genelde bu ürünlerden yapılmış kıyafetleri kullanır. Ayakkabınızın kal yerlerine denk gelen yerlerini kesip,çorap gibi giyiyorsunuz. Kışın gerçekten oldukça işe yarıyor. Ayrıca oldukça da dayanıklıdır.Bildiğiniz ayakkabı kılıflarına benzemez.Kullanılmamıştır. 40-43 arası numaralı ayakkabılara olacağını düşünüyorum. Satış fiyatım 45,00 TL dir.Ufak bir pazarlık payı olabilir. Fotoğraflar ;,

2. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İlan günceldir

3. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İlan Günceldir

4. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    40 TL'den günceldir.

5. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İlan Günceldir.

6. Burak_Dingiloglu

Burak_Dingiloglu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Hocam peki bunu ayakkabiyi taktik, kal yerini yirttik. Peki 10 metre yurusek taban kismi yirtilmaz mi?

7. ozkanbicici

ozkanbicici Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kusura bakmayın ama bu ürün 20tl lik bildiğimiz dalış çorabı. Lütfen insanları doğru bilgilendiriniz. Arka kısmında fermuar veya cırt bile yok!!

8. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Özkan Bey,

Kusura bakılacak herhangi bir şey yok. Ama insanları yanlış bilgilendirmediğim ve insanlara ne şekilde satışlar yaptığım konusunda, isterseniz daha önce satış yaptığım forumdaşlarımdan fikir sorabilirsiniz. Aldığınız cevaplar karşısında kendinizi mahcup hissedebilirsiniz. Tutarın önemi yok. Hiç bir rakam için insanları yanlış yönlendirmem. Bu ürünü, bisiklet malzemeleri satan bir mağazadan 50 TL karşılığında aldım(belki de kazıklanmışımdır) ve hiç kullanmadım. Buraya satışa koyarken de bu çoraplar ne kadardır diye bakmadım. Ama baktığımda görüyorum ki http://www.balikmarketim.com/free-sub-corap-5-mm-duz-tabanli 40 TL'ye de var http://www.balikmarketim.com/alamatra-mm-duz-dalis-corabi 25 TL ye de var ama özelliğine göre http://www.balikmarketim.com/free-sub-diver-patik-5-mm 95 TL ye de var. Ve dikkat ederseniz size deklare ettiğim rakamların alıntı yapıldığı yer bir balık market sitesi. Bu rakamların bir bisikletçide ne kadar olacağını varın siz tahmin edin. Bu ilan, sırf size nazire olsun diye burada sürekli güncellenecek. Ama satış yapılmayacaktır. İyi forumlar

9. Ali Nihat GÖRAL

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Haklısınız yırtılır.

10. ozkanbicici

ozkanbicici Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ali bey amacım sizin satışınızı baltalamak değil. Benim takıldığım konu*standart bir dalış çorabını kışlık ayakkabı çorabı diye yazmanız. Ayakkabı kılıfılarında arka kısmında kolay giyilsin diye fermuarı olur. Kal ve topuk kısmı açık olur. Alan kimse bunu yaptırmaya kalksa birde ona masraf edecek. Deseydinizki bu dalış çorabı ve bu şekilde kullanılabilir size hiç bir şey yazmazdım. O bakımdan yanlış bilgilendirme yapmayın dedim.Forumda bir çok yeni başlayan arkadaş var. Bu şekilde alıp daha sonra size beni ayakkabı çorabı diye kandırdınız derse daha iyi mi olur du.
    Fiyat olarak kaça aldığınız beni ilgilendirmez. Ancak 50tl ye almışsanız çok fazla bir rakam. Dechatlon da 45 tl ye hazırını satıyorlar. İlanı güncellemeye devam edin ama başlığı da değiştirin bence...

İyi forumlar..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.