Kışlık Neopren Ayakkabı Çorabı ...

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
Arkadaşlar merhaba,

Ürünün imal materyali neoprendir.Asla su ve soğuk geçirmez. Bilmeyenler için belirtmeliyim ki, her türlü havadan dalış yapanlar genelde bu ürünlerden yapılmış kıyafetleri kullanır. Ayakkabınızın kal yerlerine denk gelen yerlerini kesip,çorap gibi giyiyorsunuz. Kışın gerçekten oldukça işe yarıyor. Ayrıca oldukça da dayanıklıdır.Bildiğiniz ayakkabı kılıflarına benzemez.Kullanılmamıştır. 40-43 arası numaralı ayakkabılara olacağını düşünüyorum. Satış fiyatım 45,00 TL dir.Ufak bir pazarlık payı olabilir. Fotoğraflar ;,

(link)

(link)

Scudo

Burak_Dingiloglu

Daimi Üye
Tepki
115
Bisiklet
Diğer
Hocam peki bunu ayakkabiyi taktik, kal yerini yirttik. Peki 10 metre yurusek taban kismi yirtilmaz mi?

Tepki
11
Bisiklet
Sedona
Kusura bakmayın ama bu ürün 20tl lik bildiğimiz dalış çorabı. Lütfen insanları doğru bilgilendiriniz. Arka kısmında fermuar veya cırt bile yok!!

Ali Nihat GÖRAL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
Bisiklet
Specialized
@ozkanbicici

Özkan Bey,

Kusura bakılacak herhangi bir şey yok. Ama insanları yanlış bilgilendirmediğim ve insanlara ne şekilde satışlar yaptığım konusunda, isterseniz daha önce satış yaptığım forumdaşlarımdan fikir sorabilirsiniz. Aldığınız cevaplar karşısında kendinizi mahcup hissedebilirsiniz. Tutarın önemi yok. Hiç bir rakam için insanları yanlış yönlendirmem. Bu ürünü, bisiklet malzemeleri satan bir mağazadan 50 TL karşılığında aldım(belki de kazıklanmışımdır) ve hiç kullanmadım. Buraya satışa koyarken de bu çoraplar ne kadardır diye bakmadım. Ama baktığımda görüyorum ki (link) 40 TL'ye de var (link) 25 TL ye de var ama özelliğine göre (link) 95 TL ye de var. Ve dikkat ederseniz size deklare ettiğim rakamların alıntı yapıldığı yer bir balık market sitesi. Bu rakamların bir bisikletçide ne kadar olacağını varın siz tahmin edin. Bu ilan, sırf size nazire olsun diye burada sürekli güncellenecek. Ama satış yapılmayacaktır. İyi forumlar

Tepki
11
Bisiklet
Sedona
Ali bey amacım sizin satışınızı baltalamak değil. Benim takıldığım konu*standart bir dalış çorabını kışlık ayakkabı çorabı diye yazmanız. Ayakkabı kılıfılarında arka kısmında kolay giyilsin diye fermuarı olur. Kal ve topuk kısmı açık olur. Alan kimse bunu yaptırmaya kalksa birde ona masraf edecek. Deseydinizki bu dalış çorabı ve bu şekilde kullanılabilir size hiç bir şey yazmazdım. O bakımdan yanlış bilgilendirme yapmayın dedim.Forumda bir çok yeni başlayan arkadaş var. Bu şekilde alıp daha sonra size beni ayakkabı çorabı diye kandırdınız derse daha iyi mi olur du.
Fiyat olarak kaça aldığınız beni ilgilendirmez. Ancak 50tl ye almışsanız çok fazla bir rakam. Dechatlon da 45 tl ye hazırını satıyorlar. İlanı güncellemeye devam edin ama başlığı da değiştirin bence...

İyi forumlar..