Bisiklette kışlık giyim

Scudo

Emrah Özşahin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.745
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
kışlık sayılmaz ama sabah erken ve akşam sürüşleri ve rüzgarlı havalar için ne tavsiye edersiniz. decathlondan uzun tayt aradım ama şuan satışta yok. kiloluyum biraz sadece alt uzun tayt alırsam da sırtım açılacak gibi geliyor. normal kısa tayt - short var pek verim alamıyorum. Geçen gün bir içlik ve şunu ((link)) aldım. İşe gidiş mesafem 15km. Çantayı çokta fazla şişirmek istemiyorum.

Emrah Özşahin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.745
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Uzun askılı tayt Decathlon'da kalmamış. İzmit'te oturuyorum. Kendim deneyerek almak istiyorum. İnternetten siariş verince ölçüler tutmayabiliyor bazen. Onun için giyim eşyalarını deneyerek almak istiyorum. Artık yazlık askılı kısa taytı giyip, üstüne termal içlik giyip onun üstüne de basit bir eşofman altı giyerim.

Tepki
41
İsim
Burak Y.
Bisiklet
Kron
Havalar soğudu artık kışlıklara geçmemiz lazım. Kışlık olarak önerdiğiniz kıyafetler var mı? Varsa linklerini atabilir misiniz?

elric1982

Daimi Üye
Tepki
665
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ROCKBROS Winter Fleece Cycling Bike Bicycle Sets Suits Thermal Men's Bike Jacket Trousers Winter Clothing Sportswear Equipment
(link)

Takım olarak almıştım 3 yıl önce. Çok memnunum

tMisagi

Üye
Tepki
84
İsim
Batuhan
Bisiklet
b'Twin
(link)

Ben böyle bir ürün gördüm decathlonda . Muhtemelen bu hafta içi alırım kullanırım . söylerim nasıl oldugunu ...

bitinya_s

Aktif Üye
Tepki
187
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar rüzgarlık ve içlik konusunda güncel tavsiyelerinize ihtiyacım var. Mevsimlik bir kolsuz rüzgarlığım ve decathlon uzun kollu içlikle (uzun kollu forma içine) son günlerde üşüyorum Akşam üzeri havalar serinledi artık.
Siz neler kullanıyorsunuz? Ne tavsiye edersiniz?

Tepki
41
İsim
oktay karan
Bisiklet
b'Twin
(link)

çok güzel bir ürün geçen kış bunun daha incesi ile 5 derece ye çıkıyordum daha yeni aldım çok soğuk da deneme imkanı olmadı ama geçen haftalarda düşen sıcaklıklar da çok rahat kullandım

bitinya_s

Aktif Üye
Tepki
187
Bisiklet
Carraro
@oktay_karan

Bu ürünü ben de almayı düşünüyorum ama sanki 10 derece üzerinde kalın olur diye düşündüm
Montun içine ne giyiyorsunuz peki?

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.032
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@tMisagi

ürünü kullandınız mı?
yorumunuzu bekliyoruz.

Kayaemre

Üye
Tepki
52
İsim
Emre kaya
Bisiklet
Merida
@Noldor bu ürünü ben şubat ayında almıştım sabah erken ve akşam geç saatlerde serin havalarda giyiyordum üstüne de ince bir forma giyerdim. Üşüdügüm olmamıştı

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.032
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kayaemre

teşekkürler hocam...
o zaman en yakın zamanda 1 adet almakta fayda var... malum kış geliyor...

Kayaemre

Üye
Tepki
52
İsim
Emre kaya
Bisiklet
Merida
@Noldor uzun sürüşlerle birlikte soğuk havalarda teri dışarı atan giysilerle desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum

Pawcraft

Daimi Üye
Tepki
520
gümrüksüz beklemesiz anında elinde birinci sınıf kışlık giyim:

(link)

(link)

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@elric1982

Kaç derecelerde giyiyorsunuz? Terletme konusunda nasıl yorum yapar mısınız? Su geçirmezliği ne seviyede test etme imkanınız oldu mu.

Bunu işe gidip gelirken kullanmak istiyorum ve halihazırda çok terliyorum, bu da çok terletir mi endişem var. Bazen sağnak yağmura yakalanıyorum, decathlondan aldığım yağmurluk bayağı terletiyor. Bu güzel nefes alan ve su geçirmezliği iyi bir şey ise, ılık havalara da giderse almayı düşünüyorum.

elric1982

Daimi Üye
Tepki
665
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Abdülkadir Ergin kış için mükemmel bir ceket. ılık havalarda giyilmiyor, çok terletir, tamamen kışlık. içi polar ve bir de astar var havalandırma için. softshell olduğu için de teri emip dışına çıkartıyor. yağmur geçirir. öyle sağanakta falan kullanılmaz. yağmur için farklı bir ürün bakmalısınız. ben vaude escape light kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin