Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kışlık Forma Yardım

Konu, 'Giyim' kısmında iamhasancanbam tarafından paylaşıldı.

1. iamhasancanbam

iamhasancanbam Blonde Boyz

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Artık havalar soğudu ve uzun kollu forma ve tayt almanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Böyle en faz 120 civarlarına uzun kollu forma ve tayt yada takım olarak bir forma alabilir miyim ?
    Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. :)

2. mustafa akman

mustafa akman Onursal Üye

Seviye:
    ufuk anatca bunu beğendi.
  3. Sabri AYDIN

Sabri AYDIN Yeni Üye

Seviye:
    www.dhgate.com güzel bir site çok çeşitli ürün var. ben bu siteden aldım şu ürünü http://www.dhgate.com/newes-2010-co...pants/p-ff8080812abe2114012abeb32cf00523.html
    şimdilik memnunum ama bu kışlık değil. Kış için thermal ya da winter yazan ürünlere bakmak lazım. Bisikletle bir mekana gidince üzerinizdeki tayt dikkat çekebiliyor. Bunuönlemek için şöyle bir kışlık ürün gördüm. BUNU da yeni sipariş verdim umarım memnun kalırım 3 hafta gibi bir zamanda geliyor. http://www.dhgate.com/winter-cycling-jacket-pants-suit/p-ff8080812b5b59b3012b619287aa1b23.html

4. ufuk şen

ufuk şen Kıdemli Üye

Seviye:
    Gerçekten verdiğiniz ürün çok iyi pantolon tarzında olan baya güzel.

Daha önceden bu siteden alışveriş yaptınız mı acaba ? Gümrüğe takılma durumu varmı ?

5. Sabri AYDIN

Sabri AYDIN Yeni Üye

Seviye:
    daha önce de söyledim, bu siteden daha önce alışveriş yaptım, hatta aldığım ürünün linkini de koydum. 3 hafta gibi bir zamanda geldi, MEMNUNUM. Gümrük ile ilgili forumda daha ayrıntılı bilgiler mevcut ama 150 dolar gibi rakamları geçmeziseniz gümrüğe takılma ihtimali sıfır diyebilirim. Daha önce model araba için de çok yurtdışı sipariş verdim 150 dolar civarına da çıktım ama hiç sorun yaşamadım, merak etmeyin.

6. Sabri AYDIN

Sabri AYDIN Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ürün elime ulaştı, gayet güzel bir ürün ama bana biraz dar geldi, bu yüzden bir büyüğünü almak üzere bunu satıyorum 150 liraya ürün şudur.
    http://www.dhgate.com/winter-cycling-jacket-pants-suit/p-ff8080812b5b59b3012b619287aa1b23.html
    XL bedendir. bden ölçüleri için de şu sitelere bakabilirsiniz.
    http://www.dinodirect.com/cycling-pants-lambda-currency-AUD.html
    http://www.dinodirect.com/cycling-w...D&AFFID=77&utm_source=getprice&utm_medium=cpc
    Bursadan almak isteyen olursa çok güzel olur görüp beğenerek alabilir. Ama kesinlikle kaliteli bir ürün. Başka beden de arkadaşlar almayı düşünüyorlarsa siteden sipariş verebilirler tavsiye ediyorum. 1,5 haftada elime geçti ürün.

Göker Gülay bunu beğendi.
  7. Abdurrahman Yurduseven

Abdurrahman Yurduseven Üye

Seviye:
    acaba bu ürün yanlızca pantalon mu yoksa altve üst takım mı?

8. Sabri AYDIN

Sabri AYDIN Yeni Üye

Seviye:
    alt ve üst takım.

9. Abdurrahman Yurduseven

Abdurrahman Yurduseven Üye

Seviye:
    bunu deneme olanağınız oldu mu acaba? yani kış için kullanım açısından nasıl mesala rüzgarı kesmesi yada ne bileyim yağmurdan etkilenmesi falan

10. Göker Gülay

Göker Gülay Kıdemli Üye

Seviye:
    Satmak istediğiniz ürünün renkleri, beden ölçüsü hakkında bilgi verebilir misiniz? Ayrıca alt-üst ayrı ayrı satmayı düşünür müsünüz?

11. Sabri AYDIN

Sabri AYDIN Yeni Üye

Seviye:
    şöyle söyleyeyim. ilk geldiğinde üstünü giydim fakat dar olduğunu görünce altını hiç giymemiştim bile. Şimdi siz sorunca merak ettim ve giydim ama dışarı çıkmadım hiç. Yani ürün kesinlikle hiç kullanılmamış o yüzden tecrübem konusunda bişey diyemem fakat. Linkte de göreceğiniz gibi içinde peteksi yünlü bir yapı var ve gerçekten kaliteli duruyor ve giyince bir sıcaklık hissediyorsunuz. Yani çok çok soğuk havalar dışında içinize ekstra bişey giyme ihtiyacı duyacağınızı zannetmem. Ürün gerçekten çok kaliteli kesinlikle öneriyorum. Burda başka bir arkadaş daha sipariş vermişti, umarım eline geçtiğinde o da yazar da satmak için övüyormuşum gibi görünmem. Satarsatmaz bir büyüğünü sipariş verecem.
    http://www.dhgate.com/winter-cycling-jacket-pants-suit/p-ff8080812b5b59b3012b619287aa1b23.html

12. Sabri AYDIN

Sabri AYDIN Yeni Üye

Seviye:
    Ürün aynen linkte görüldüğü renkte, kırmızı siyah gayet şık ve XL bedendir.
    Ama çinlerin bedenleri biraz farklı herhalde. Ben normal giysilerde L giyen biriyim ama bunların XL ı dar geldi. o yüzden diğer iki linkte de ürünün cm. cm. uzunluk ölçüleri yazıyor.

http://www.dinodirect.com/cycling-pants-lambda-currency-AUD.html
    http://www.dinodirect.com/cycling-w...D&AFFID=77&utm_source=getprice&utm_medium=cpc

13. I am the Uptown R.

I am the Uptown R. Onursal Üye

Seviye:
    Çok fena hort olacak ama neyse :srnsml: Arkadaşlar yarın B'twin 500 kışlık formayı almayı düşünüyorum.Fiyatı çok uygun sadece 50 lira.Nefes alması çok iyi değilmiş bunun dışında bir eleştirisi yok kötü.Ama sıkıntı şu: Benim formam aerofit 900 M beden.Ama bu 500'de M beden kalmamış.L almayı düşünüyorum ne de olsa içlikle giyiyorum diyerek.Gerçi Aerofit 900'ü de şu an içlikle giyiyorum :confused: neyse ne dersiniz alayım mı L beden? Çok mu bol durur üstümde.Boyum 1.80 ve kilom 70.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim :kahve:

14. Sarper Tuncer

Sarper Tuncer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    @Uptown Cyclist dostum bence L alma sen. 180boya 70kilo demek senin baya zatıf olduğunu gösterir bana. Forma dediğimiz şey iyice bedeni sarmalı. Ben 183 boy ve 78kilodayım. İçlikle dalan gayet rahat S beden forma giyiyorum. Giyinişim içlik+yazlık forma+rüzgarlık ve kol ısıtıcılar oluyor altta termal tayt ve kışlık tayt.

I am the Uptown R. bunu beğendi.
  15. I am the Uptown R.

Seviye:
    @Sarper Tuncer Çok teşekkür ederim yorum için gerçekten.Dediğim gibi askılı taytım ve formam M.Onlar tam oturuyorlar üstüme.Blackspade termal içlik almıştım alt için o da yarın gelecek inşallah.Bacak ısıtıcılarım da vardı ama attım.Kol ısıtıcıları ve bacak ısıtıcıları oynadıkça vücudumdan sinir oluyorum :acpsnr: kışlık tayt istiyorum ben de ama durumum yok ne yazık ki.Ceket te aynı sebepten dolayı alamıyorum.En iyisi hiçbir şey almamak.Merak ediyorum da 4 derece gibi bir soğukta üstte içlik, üstüne yazlık forma ve alta içlik üstünde askılı şort kötü mü olur?

16. Sarper Tuncer

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    @Uptown Cyclist fotoğrafta en sağdaki(fotoyu çeken) kişi benim ve en soldakide sizin dediğiniz gibi giyindi. Üsttü içlik ve kışlık forma ve bunların üstünde rüzgarlık(rüzgarlık kolsuz sadece önünde rüzgarı geçirmeyen kumaş var. Bende önü açık aradan beyaz bişey çıkıyor ama soldaki arkadaşta önü kapalı) altta termal tayt üstüne askılı yazlık forma bunlara ek tabi kolluklar var. Kol ısıtıckların oynaması normal değil onlar sizin bedeninizde değildi muhtemelen bzim kullandıklarımız S benden kol ısıtıcıydı. Sıcaklık ise bugün 1-2derece falandı sürüş yaparken ben bu formalarlaydım yine. Örnel olması için fotoğraf koydum.

Ekli Dosyalar:

17. I am the Uptown R.

Seviye:
    @Sarper Tuncer Benim bacak ısıcıları'nın bedeni yanlıştı zaten benim hatam o.Attım o yüzden.Benim içliğim kolları uzun.Biraz da ona güvenmiştim açıkçası.Ceket şart sanırım :( Çok teşekkür ederim cevabınız için :hhhhhh:

18. Sarper Tuncer

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    İçliğin kolları uzunsa kol ısıtıcılara çok aşırı gerek olmuyor ama ben bazen ikisini bir kullanıyorum. @Uptown Cyclist ceket için de su geçirmez değilde sadece rüzgarı kesebilecek bişey bakabilirsiniz bence daha işlevliler. Rica ederim keyifli sürüşler size.