Kışlık eldiven

KUTAY67

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Independent
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Diğer
Piyasada o kadar çok eldiven var ki, btwin ve shimano eldiven kullandım, shimano 1 5 derece işe yarıyordu, malum bisiklet te durum farklı hele ki sürerken.
Kışın önerebileceginiz rüzgar ve yağmur etkili eldiven ariyorum ,(windstopper and waterprof)

Scudo

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
(link) bu eldiven hoşuna giderse almanı tavsiye ederim olumsuz yorumu sadece şu fazla kalın olması hafif yağmurdan rüzgar geçirmemesi başka eldivenle giyilmemesi gibi özelliklerde göreceğin gibi fiyatı çok uygunda zaten

KUTAY67

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Independent
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Diğer
Bunu kullandım 2 modelinde kışın -5 te etkili olmuyordu malesef

TeknoBus

Daimi Üye
Tepki
220
İsim
Atakan
Bisiklet
b'Twin
@KUTAY67 TheNorthFace'in Windstopper eldivenini almıştım geçen sene, kışın ortasında karla uğraştıktan sonra eldiveni çıkarınca ellerimin hala sımsıcak olduğunu farkedebiliyordum. Rüzgar geçirmez yapısı sayesindede elcikleri tutarken gelen rüzgar elinizi üşütmüyor, tabi fiyatıda o anki kurla 120-140₺ arasıydı

KUTAY67

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Independent
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Diğer
@Expireme yol bisikleti için uygun mudur peki, Columbia polar eldivenim gidondan kaymakta da

TeknoBus

Daimi Üye
Tepki
220
İsim
Atakan
Bisiklet
b'Twin
@KUTAY67 Eldivenin ortasında elin kaymaması için silik küçük küçük toplar bulunmakta buda surtunmeyi artırmaktadır. Sırf bisiklet için uretilmiş bir eldiven değil ancak eldiven bisiklet kullanımına çok uygun, eldiveni çıkarmadan akıllı telefonunuzlada ilgilenebiliyorsunuz. Eldivenle ilgili izlediğim ilk videoda adam yol bisikleti sürüyordu zaten

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Merhabalar. Ben dechatlondan aldıgım siyah polar eldivenin üstüne kısa parmak bisiklet eldivenlerimi giyiyorum gayet memnunum.

KUTAY67

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Independent
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Diğer
@Expireme mağazaya gidip bir incelemek lazım bugün
Shimano nün goretex eldiveni buldum kullanan varmı acaba

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@KUTAY67 (link) bunu kullanıyorum, henüz aşırı soğuklarda denemedim ama 8 derecede eldiveni çıkarınca ellerim sıcacıktı, rüzgar zaten geçirmiyor.Su geçirmeme konusunda ise sadece su tutmayan , üstünden akıtan bir yapısı var.Üstüne musluk açarak denedim ve doğrulandı :)

tarkanaslan

Aktif Üye
Tepki
159
İsim
Tarkan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Zamanı değil arkadaşlar ama bu kış soğuk bölgelerde kullandığınız elleri üşütmeyen eldiven tavsiyeniz var mı?
Önümüzdeki kış için hazırlık yapıyorum şimdiden.
Tabii Allah ömür verirse.

• Beğen
Tepkiler: ufuq81