Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kışın bisiklete binmek

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında mesut emin yarıcı tarafından paylaşıldı.

1. mesut emin yarıcı

mesut emin yarıcı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Birkaç gündür yağmurlara yakalanıyorum nedense. Yağmur benden daha çok bisiklete zarar veriyor. Yağmurdan sonra bisiklet kuruduğunda yeniden yağlamam gerekiyor yoksa zincirden garip bir sürtme sesi geliyor. Uzun zamandır aklımı bir soru işgal ediyor. Biz kışın nasıl bisiklete bineceğiz. Karı var yapmuru var soğuğu var ayazı var dolusu var boşu var Ama ben kışında bisiklete binmek istiyorum bu konuda neler yapabiliriz önerilerinizi bekliyorum :D

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Binmek istiyorsan bineceksin eve gelince de gerekli bakımı yapacaksın bunun kurtuluşu yok :) Açtığım konulardan tur anlatımlarına bakıp kış tarihli olanları incelersen orada ne hallerde bindiğimizi göreceksin.Hiç üşenmeden her seferinde eve girmeden kaba temizliğini yaparım evde de ince temizlik üstüne yağlamasını yapmadan uyumam :)

sonEr´´ bunu beğendi.
  3. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    artık yaşama duygusu azalmış biri olarak şunları söyleyebilirim...zincirden veya başka bir yerden ses geliyorsa o tık veya çıt sesi ile uğraşmayın 1 kulaklık ve mp3 çalar vs bişey alın açın sesini yolunuza devam edin..müzikle beraber olunca bisiklet biraz keyifli oluyor sanki.. takmayın kafaya dert etmeyyinn iyi geceler...

4. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    "Yaşama duygusu azalmış biri olarak..." ifadenizi ben mi yanlış anladım zira yaşınız ne kadar da genç...Hayırdır inşallah.

5. mesut emin yarıcı

mesut emin yarıcı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    sese takmıyorum zaten ama zincir ön aktarıcı aynakol ve ruble yeni (yeni sayılır yani 1000 km oldu daha :D ) onlara acıyorum :D