Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kış Lastiği

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Barış BİRLİK tarafından paylaşıldı.

1. Barış BİRLİK

Barış BİRLİK Engineer / Archer / Cyclist

Adı:
    Barış Birlik
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Arkadaşlar kışın karda buzda her türlü koşulda kullanabilicek lastik önerisi lütfen :)

2. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    çivili lastik :D

3. kuduzk9

kuduzk9 Kıdemli Üye

Seviye:
    BONTRAGER XR1 26X2,40 580g :cok memnundum ama eskıdı yenısını alamadım masallah uçmus fiyatlar.
    SCHWALBE CRAYZ BOB 26x2,35 950g:agırlıgını saymazsak ewet bob danda memnunum xr1 kesınlıkle daha uygun ama butce meselesı cok cesıtlı dıslerı her sertlıktekı kardan anlıyo.
    SCHWALBE ICE PRO:alalı 1 hafta olmustu sattım derin karda ıyıydı ama-17c dekıi buzda azdaha benı öldürüyordu ezilmiş sertleşmiş buzda vasat(asvaltdada).
    denedıgım lastik coktu ama keske elımde olsaydıda o paralarla 1 çift daha xr1 alsaydım.
    kat ediceğiniz guzergahın %de kaçından kacına kar asfalt ve buzlanma bide rampa derecelerine gore alternatıfler vardaha ama butçenizi zorlamaz ise 365 gün kullanan bırı olarak kar,buz,ıslak kar da xr1 e kefilim.

Serden Us ve Barış BİRLİK bunu beğendi.
  4. kuduzk9

kuduzk9 Kıdemli Üye

Seviye:
    By kuduzk9 at 2010-10-27
    40cm i gecmeyen karda maroton supreme bile gider sorun grayder ler yoldaki karı küreyip bu hale getirdimi korkulan olur uzerınden 5-10 tane araba geçer gece dona çeker sabah bildiğiniz bir cam ama ıslak camdan bir yol sizi bekler.eğerki bu tarz coğrafi acımasızlıklar olucaksa çivililerden uzak durmanızı tavsiye ederim.

5. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Hayret. İsmine bakarak "buzda iyi demek ki, acaba karda nasıl" diye düşünüyordum ama siz buzda kötü olduğunu yazmışsınız. Amaca uygun isim koysalarmış daha iyi olacakmış bence. Ice yerine Snow gibi... :rolleyes:

kuduzk9 bunu beğendi.
  6. kuduzk9

kuduzk9 Kıdemli Üye

Seviye:
    50 eu verdikten sonra bende çok şaşırmıştım :)
    yalnız bende sunu anladım deniyerek bulunuyor en uygun lastik yüzlerine çok vurdum al diyen adamın gerıde almadı bilseydim böyle olucağını XR1 alırdım.
    yalnız okadarda yerden yere vurmiyim çünkü biyere kadar iyi sulu kar dona çekince düz buz olan zeminde su koyveriyo ama tozlasmış buzda iyi performansı var dişleri balıklama dalıveriyo sıkıntısız yol alabiliyorsunuz.

Serden Us bunu beğendi.