Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kış giyimi : Su ve rüzgar geçirmez ürünler tavsiye

Konu, 'Giyim' kısmında Murat Sönmez tarafından paylaşıldı.

1. Murat Sönmez

Murat Sönmez Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Formu inceledim fakat bir kaç konu başlığı bulabildim.Tavsiye edilenlerden en çok beğendiğim gore bike wear den fusion alt üst takımdı.Atlaskamp a gidip baktım bedenleri bulunmuyor.Şu an yeşil bisiklette high mountain ürünlerini buldum güzel gözüküyorlar ama gore-tex ürünler değiller.Tavsiyelerinizi ve nerelerde bulabileceğimi de yazabilirseniz sevinirim.Bol pedallamalar

2. Ersin ŞAHİN

Ersin ŞAHİN Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Atlas Kamp'dan GORE-TEX çok uygun fiyata bisiklet kıyafetleri bulabilirsiniz..

3. Ferhat Öz

Ferhat Öz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Murat bey zaten Atlaskamp a gittiğini belirtmiş.Başka gidebileceği yerleri soruyor.

4. MuratHan

MuratHan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İstanbul'da karaköy civarında outdoor malzemelri satan mağazalar var. Atlas Kamp'a gittiyseniz yakın çevresinde macera cumhuriyeti, kutup ayısı gibi outdoor mağazaları vadı. Bunun dışında decathlon'da olma ihtimali var. Yine İstanbul'da bir kaç şubesi bulunan Bike&Outdoor'un mağazalarında bulabilirsiniz. Deltanın şubelerinede bir gözatın. Ayrıca Marintek'in bağdat caddesindeki mağazasınıda bir gezin derim. İstanbul'da bulamıyorsanız yurt dışından getirtmekten başka bir yol kalmıyor.

5. Murat Sönmez

Murat Sönmez Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Karaköydeki mekanlara gittim, çoğu outdoor için ürünlerdi.Bunlar arasında en fazla bisikletçiler için olan ürünler atlaskamp' taydı fakat orada da beden sıkıntısı mevcuttu.Bahsettiğiniz bikeandoutdoor ve marintekstore da bisiklet için olan ürünler mevcut ama onlar da çok pahalı ürünler.Bir rüzgarlık/yağmurluk ortalama 300-400 TL.

Yurtdışından bu tip ürünler satın alsak gümrük vs daha pahalıya gelmez mi?

6. MuratHan

MuratHan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İndirimleri takip edip denk getirebilirseniz aksine oldukça uyguna gelebiliyor.

7. Murat Sönmez

Murat Sönmez Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Giyim için kullandığınız postalatma methodu DHL UPS gibi özel firmalar mı yoksa royalmail gibi devlet servisleri mi ? Bildiğim kadarı ile DHL vs gibi firmaların mal gümrüğe takıldığında ardiye vs gibi ücretleri mevcut.Diğer taraftan bu özel firmalarla gönderilen ürünlerin gümrüğe takılma riski az diye biliyorum.

Örneğin beğendiğim üst ceketin fiyatı 209$, indirimli 150$ a yakaladım.Bu 75€ luk limitin üstünde kesin gümrüğe takılır, bu ürüne ne kadar gümrük öderim ?

8. M.Rauf

M.Rauf Üye

Seviye: