Kirmizida gecen yaya ile ufak bir carpisma - Video

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
Herkese merhaba.

Trafikte aralardan kosan yayalara cok sik rastlaniyor. Bir cok insan duran trafikte saga sola bakmadan kaldirimdan inerek aralara giriyor. Duz mantik oradan araba zaten gecemez dusuncesi ile. Motor ya da bisiklet gecme ihtimalini henuz oturtabilmis degiliz.

(link)

Bu videoda da buna ornek 2 olay izleyebilirsiniz. 2. arkadas ile baya carpistik ancak neyseki o sirada sadece onume bakiyordum ve zamaninda frenleyebildigim icin cok ciddi bir sey olmadi. Iki sahis da sonrasinda ozur diledi, her ne kadar video da birsey anlasilmasa da.

Trafik arasinda ilerlerken her ne kadar yanlis olsa da bu tarz yayalar aralardan firlayacaktir. Herzaman hazirlikli olmak lazim. Onlari yaralama ihtimalinin yaninda biz de ciddi sekilde yaralanabiliriz.

Scudo

murat aslan

Daimi Üye
Tepki
134
Bisiklet
Whistle
youtu.be yeni bi site mi ben tıklamadım hayırdır inşallah ?

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
@murataslan

linkte sıkıntı yok. youtube'un kullandığı kısa link o.

bu arada zilin/kornanın model ve cinsini öğrenebilir miyiz? bu aralar yeni bir zil almayı düşünüyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@murataslan

Aynı site, sadece paylaşma adresi bu şekilde daha kısa eklenebiliyor.

@Ahmet Ayaz

Profil fotoğrafından tahminle yol çıkarak zil bu. Tabi fotoğraf konu sahibi arkadaşa ait ise. :)
[video=youtube_share;qRbJp6GbnoA]http://youtu.be/qRbJp6GbnoA[/video]

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
Link sadece kisaltilmisi, daha kisa adres yazabilmek icin.

@Erdal YILMAZ

Profil fotografi benim. Fotografci oldugumdan, musait bir zamanimda studyomda cekmistim. Eski bir fotograf fakat halen ayni korna mevcut. Erdal Yilmaz dogru bilmis :) Korna Airzound. Ingilterede cok meshurdur ve neredeyse herkes tarafindan kullanilir. Ebay uzerinden rahatlikla alinabilir. 115db.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Ayaz