Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kırmızı Mavi Çakar arıyorum arkadaşlar

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Melih DİNÇ tarafından paylaşıldı.

1. Melih DİNÇ

Melih DİNÇ Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar kırmızı mavi çakar arıyorum, polis arabalarında olan çakarlar gibi... araştırdım fakat hiçbir yerde bulamadım, uzun led şeklinde ayrı ayrı da olabilir. Kullanan veya satıldığı yeri bilen arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür etmiyorum teker teker teşekkür edeceğim :)

2. hız

hız Bisikletkolik

Seviye:
    karaköy de yüksek kaldırımda bulabilirsiniz,yoksa size yardımcı olurum

Melih DİNÇ bunu beğendi.
  3. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    bunu kendimizde yapabiliriz birer adet power lenlerle elektronikçi arkadaşlarımız bilir en basit olarak flip-flop devresi ile yapılabilir

Melih DİNÇ bunu beğendi.
  4. Melih DİNÇ

Melih DİNÇ Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkürler Emre fakat bu iş için kimsenin vakit ayıracağını sanmıyorum :) hazırını bulabilirsek güzel olacak bakalım....

5. emre arıkan

emre arıkan Onursal Üye

Seviye:
    ya işlerim elverişli olsa ben burdan yapar yollardım led sistemleride kuruyoruz ama işte gelgelelim ben elektrik panoları yapıyorum ondan led işine başka usta bakıyo vaktim olursa bi deneme yaparım yinede

Melih DİNÇ bunu beğendi.
  6. batuhan özşen

batuhan özşen Üye

Seviye:
    ankarada ben kendim üretip satıyorum, 3lü ve 6lı led seçenekleri oluyor, pili 9Volt pillerden ve ortalama 2-3 ay rahat dayanır, gece çok şık duruyor, ankarada trafikte en çok dikkat çeken ışık benim sattıklarım, ankarada perşembe akşamı bisikletçilerine katılan tanıdıklarınız varsa onlara sorabilirsiniz, kaska veya bisikletinize takabilirsiniz ama takma şekli size kalmış, ben silikonlamayı tercih ediyorum. ama pili silikonlamayın bitince çıkartamazsınız :D almak isterseniz 3 ledli 12, 6 ledli 18tl. kargo alıcıya ait, ankarada elden teslim edilir. fotoları birazdan yüklerim

7. yaminkutlu

yaminkutlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hong kong dan da getirtebilirsin. www.dealextreme.com bisiklet için mavi kırmızı ışık görmüştüm. Bisiklet için alarm bile var. Kargo ve vergi ödemiyorsun. freeshipping. Ebaydan daha ucuz parçalar var.