Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kırmızı göbekler

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Cihan ÜRÜT tarafından paylaşıldı.

1. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar disk uyumlu ön arka göbeğe ihtiyacım var. Bursada Aydın bisiklette chosen marka kırmızı renk göbekler mevcut ancak rulmanlı olduğundan fiyatı biraz pahalı... Erdoğanlar bisiklette mavi renk göbekler mevcut şu anda.. Fiyatları chosen a göre 4 te bir oranında.. Bu mavi göbeklerin kırmızı rengi mevcut mudur? Veya uygun fiyatlı kırmızı renk göbek var mıdır?

2. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    erdoğanlardakide arka ve ön ayrı fiyat :) aydın bisiklette olan ön ve arka göbek fiyatı.bu nedenle fiyatı okadar. iyi pedallar

3. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:

4. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Aydın bisiklette chosen göbekler 334 TL sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Erdoğanlarda ön arka toplam 82 euro yani 160 lira civarı yapıyormuş. Evet 4te 1 oranında değilmiş. Ama yine de yarı yarıya oluyor...

5. Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bende sizin gibi kırmızı göbek arıyorum.Sedona 781 lerin uzerindeki novatech centerlock lar gıbı ama bıraz uygun fiyat olsun ıstıyorum.

6. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar novatec kırmızı göbekleri 200 TL ye tayvan dan getirebilecek bir arkadaş buldum. Buraya ihtiyacınızı yazın, o size ulaşacaktır..

7. Selim Siliğ

Selim Siliğ Onursal Üye

Seviye:
    Sedona 781 2010 modelleri üzerinde göbekler Novatec' in düşük modelidir ve center lock tur, bilginize.

Düşünürseniz eğer özel mesajla bilgilendirin beni. Çin ve Tayvan' da anlaşmalı olduğumuz satıcılardan her türlü göbek yahut mekanik parça ihtiyacınızı karşılarız.

8. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Düşük modelidir derken ne anlamda söylüyorsunuz acaba? Başımıza iş almayalım? İki günde bozulmasın sonra? :)

Bu fiyatlara daha kaliteli ürünler varmı anlaşmalı olduğunuz yerde?

9. Atakan DEMİR

Atakan DEMİR Forum Demirbaşı

Seviye:
    chosen ve novatec göbeklere pek yaklaşmayın benden söylemesi chosen göbeklerin body kitleme sorunu var yolda hızla giderken body nin kitlendiğini bir düşünün zaten gerisini düşünmek istemeyeceksiniz novateclerinde pek sağlam oldukları söylenemez ama kilonuz hafifse kullanılabilir imkanınız varsa hope alın çok pahalı ama torununuza kadar kullanılır :)

10. Goflet

Goflet Onursal Üye

Seviye:
    bunu nerden çıkardınız ? belge var mı?..

11. Selim Siliğ

Selim Siliğ Onursal Üye

Seviye:
    He sizin dediğinize göre Hop dışında göbeklere güven yok mu? :) Olur mu öyle şey, Hop' un kalitesine kimsenin diyecek bir şeyi yok tabi. Shimano' ya güvenip de Novatec' e güvenmemek saçmalıktı bu kadar da açık ve net söylerim bunu :) Ek olarak Novatec' in de modelleri var dediğim gibi, bizim kullandığımız modeller Novatec' in üstten 2. model vidalı göbekleridir, 781' lerin üzerindeki ise hem centerlock hem de alt model göbeklerdir.

12. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Dedemin kullandığı 1990 model bir bisan bisiklet var. Üstünde shimano exage göbek var. Yaklaşık 20 yıldır ya bir yada iki kere greslenmiştir bilyaları.. Eğer dedemin bisikletinin göbeği kilitleme yapmadıysa benim fikrime göre hiçbir göbek yapmaz. Kaldı ki novatec ve chosen göbeklerin kalitesi, fiyatı, kullananların yorumları ortada...

Sizin fikrinize de tabi ki saygı duyuyorum. Yalan söylüyorsunuz demiyorum. Lütfen yanlış anlamayın. Şu günlerde karar aşamasında olduğum için size diyorum ki, body kitleme sorunu için bana resim, bilgi sunabilirmisiniz lütfen?