Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kırmızı Gidon Bandı Tavsiyesi

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında ahmetcan44 tarafından paylaşıldı.

1. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadaşlar, gidon bandı almak istiyorum. Biraz bakındım, markalar arasında epeyce fiyat farkı var. 20'den başlıyor, 50-60 falan gördüm. En fazla 30-40 lira civarında bir bant almak istiyorum. Pro ve Token'e ait iki bant buldum. Token'in orijinal olup olmadığını bilemiyorum. Satıcıyı tanıyan varsa, bilgilendirme yapabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-token-gidon-sargisi-133003668/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...tslikon-kirmizi-gidon-sargisi-119836211/detay

Erdoğanlar haricinde herhangi bir siteden de alabilirim. Tabi asıl merak ettiğim, bant arasında belirgin farklar olup olmadığı. Cevaplarınızı bekliyorum. Şiddetle tavsiye edebileceğiniz bir model varsa, bütçeyi biraz zorlayabilirim.

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Var mıdır bilgilendirecek birileri?

3. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Biraz araştırma yaptım ve sonunda Merlin Cycles'tan Zipp Service Course CX'in siparişini verdim. Gelince izlenimlerimi aktaracağım arkadaşlar.

4. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:

Siparişi vermişsiniz fakat Pro'nun smartsilikonu eleyin şimdiye dek kullandığım kalitesiz sıradan banttı. Gerek alt kısmındaki yapışkanın yetersizliği gerekse çok çabuk deforme olması ile hiç mi hiç kullanışlı değil.

Hamid Asım bunu beğendi.
  5. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Konuyu görüp de fikir edinmek isteyenler için tecrübe aktarımı olsun bu da. Teşekkür ederim. :) Ayrıca ekleyeyim; sipariş verdiğim modelin CX olmayanını Tuncay Üner kullanıyor ve son derece memnun olduğunu söyledi. Kesinlikle tavsiye ediyor desek yalan olmaz. :p

Hamid Asım bunu beğendi.