Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kırklareli'de olan var mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında oguzh4n tarafından paylaşıldı.

1. oguzh4n

oguzh4n Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar belki yalniş yere açtim konuyu ama acil olarak cevap almaya ihtiyacim var şu an turdayim. 2 yedek iç lastiği mi de harcadim 500 km patlamayan lastik 60 kmde 2 kere patladi.)) Yarin sabah planimda erkenden yola cikmak var ama yedek lastik olmadan çikmak istemiyorum. Eğer Kırklareli merkez de 700x40 lastige uyumlu iç lastiği olan varsa parasiyla alirim bisikletçinin çok erken vakitte açmayacagini varsayarak ayrica lastiği alabileceğim bisikletçi tavsiyeside bekliyodum yer olarak. Teşekkürler.

2. bacobaba39

bacobaba39 Yeni Üye

Adı:
    Barış
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Ben kırklarelideyim öncelikle merhaba
    Kırklareli merkezde her bisikletci de bulabilirsiniz bir bisikletçi adresi vereyim
    Istiklal caddesi halısaha karşısindaki bisikletci size yardimci olacaktır
    Kendinizi ormanlara vurmayi unutmayin:)

3. Birhan K.

Birhan K. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Valla ben olsam Kirklareli'nden hemen ayrilmazdim. Ozellikle de Cehennem Selaleleri, Kizilagac mevkiini gormeden asla ayrilmazdim. Hatta orada en az 2 gece kamp yapardim. Boyle bir guzellik yok. Sakli cennet gibi. Dilerim Istanbullu mangalcilar ve piknikciler orayi kesfedip akin etmez, mahvetmez ve hep oyle kalir.

4. bacobaba39

bacobaba39 Yeni Üye

Adı:
    Barış
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @Birhan K. aynen hemşerimm bizde Kırklareli nin turizme açılmaması için her çabayı veriyoruz dupnisa mağarası dışındı allahtan çok bilinmiyoruz zindandere şelaleleri iğneada longoz ormanları ve gölleri demirköy yolu üzerinde durup ormanlarda çeşme lerde kamp bile yaparsınız

Birhan K. bunu beğendi.