Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kırklareli Saray,Kastro,Kıyıköy,İğneada turu için yol arkadaşı..

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Halil Ş tarafından paylaşıldı.

1. Halil Ş

Halil Ş Üye

Adı:
    Halil Şişmanoğlu
    Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    herkese merhabalar adım Halil 27 yaşındayım,haftasonu çıkışlı Saray,Kastro,Kıyıköy,İğneada turu yapmayı planlıyorum yaklaşık 1 haftalık bir tur olacak,tur performns turu olmayacak tamamen doğanın tadını ala ala yolculuk yapmayı planlıyorum guzel yerlerde konaklama,Kıyıköyde ve İğneada da campinglerde bikaç gün çadır kurup hem denizin hem ormanın tadını çıkarmaktır dileğim :) çift kişilik çadırım mevcuttur. ilk önce otobüsle Saraya kadar gidip oradan bisikletle devam etme niyetindeyim İğneada dan sonra Demirköye geçiip tekrar otobüsle dönüş düşünüyorum ama bir diğer seçenegim de Demirköyde tur arkadaşımla vedalaşıp memleketim olan Bulgaristana geçip bayramı orada geçirmek,hep merak ettiğim bölgelerdi buralar kısmetse bu yıl gerçekleştireceğim,bana tur arkadaşlığı yapmak isteyen doğa ve bisiklet sever bir arkadaş çıkar umarım.özelden de yazabilirsiniz konuya da yazabilirsiniz farketmez, görüşmek tanışmak ve tur yapmak dileğiyle..

2. Halil Ş

Halil Ş Üye

Adı:
    Halil Şişmanoğlu
    Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    yok mu ilgilenen :)

3. Halil Ş

Halil Ş Üye

Adı:
    Halil Şişmanoğlu