Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kırklareli-Luleburgaz arası ne kadar surer?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında gazoz tarafından paylaşıldı.

1. gazoz

gazoz Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba,
    trakya bolgesınde Kırklareli-Luleburgaz arsında gıdıp gelmıs olan arkadaslara sorum olcaktı:rolleyes:

ben bu sene okulum nedenı ile hafta içi her gun Kırklerelinden Luleburgaza gıdıp gıdıp geri doneceğim.Kırklareline de yenı geldıgım için buranın yol durumunu vs bılemıyorum.Her gun gıdeceğim için yaz aylarında (okulun acılısı ve kapanısı sıralarında) bı kac ay bısıkletle gıdıp gelmek isterım.

58 km uzunlugundakı yolu sizce kac saatte alırım.giderken yada gelırken ne gıbı zorlukları olur.bunları merak ediyorum.

tam gun olan okuluma sabah yetısemessem otobusle gıderım,bisiktetle dönerım dıye planlıyorum.otobusle sanırım 1 saat gıbı bır sure oluyor.Bısıkletle ben 2,5 saat de gıdebılırmıyım acaba:rolleyes:

tavsıye edermısınız her gun yapabilirmıyım

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    60 km yol ( ilk deneyiminse uzun yol ) 3-3:30 saati bulur Bence..

3. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle bunun için kesin bişey söyleyemeyiz. Ortalamanız 15 olarak düşünün her zaman. Buda 4 saat eder. Tabi buna hava koşullarıda etkendir. Rüzgarı karşınızdan alırsanız daha kötü, arkanızdan alırsanız daha iyi olabilir. Dinlenmeler, su molası vs vs ortalamanızı 15 olarak düşünün kesin sonuç çıkacaktır.

Sevgiler...

4. gazoz

gazoz Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim:)

3 gıbı okuldan cıksam ortalama 6 - 6.30 gibi evde olurum. 3,30 saat gibi bişey.
    Denemek gerekli bisikletimi onarıyım en kısa zamanda bakayım ne olcak:rolleyes: