Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kırklareli-İğneada Gezisi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında gazoz tarafından paylaşıldı.

1. gazoz

gazoz Yeni Üye

Seviye:
    Merhab aarkadaşlar,
    2-3 gün önceki Kırklareli-Babaeksi(93km) turumdan çok zevk aldım.İlk gezimdi benim ve yollar düzdü ama neyse..:)
    Şimdi yani yarın (9 eylül pazar) sabahı Kırklareli-İğneada yapmak istiyorum.
    100km gidiş 100km dönüş ve bir gece orda konaklama ile bu geziyide yapmak istıyorum.Malum okullar açılacak yakında fırsatı kacırmak istemedim.Ayrıca havalarda soğuyacak..
    Bu akşam Kısmetse babamdan izni alırsam ki büyük ihtimaller alırım,Yola koyulacağım.
    Yanımda bir canta ile gideceğim.Su,erzak,giyisi,bikac parca aklıma ne gelirse:)
    Bugun yanıma yedek patlak için yama,far vs almak istedim ancak ya bisikletcide yoktu olan dükkanlarda kapalıydı(zaten 2 tane buldum bisikletci:) )

Herneyse yollara baktım muhtesem ancak gidenler varsa yol durumunu öğrenmek isterim.7 gibi yola cıksam Kırklarelinden en fazla 16 civarlarında varmıs olurmuyum.

ayrıca benimle gelmek isteyen bir arkadaş olursa çok memnun olurum:)
    bisikletim idare ediyor işte,ancak koltuk uzun yollarda biraz sıkıntı veriyor bana..
    Bu yüzden acaba bi yastıkmı alsam diye düşünüyorum:D Sizler ne ödnerirsiniz ne yapsam rahat olur?

Ayrıca güzel bir harita nereden bulabilirim,haritam yok benım umarım tabelalar yeter:rolleyes:

ek bilgi,pratik bilgiler beklıyorum

yollar burda http://bisikletforum.com/showthread.php?t=8687

http://bisikletforum.com/showthread.php?t=6522&highlight=i%F0neada

2. sadeceA

sadeceA Aktif Üye

Seviye:
    Planladığın turu yapabildinmi? merak ettim başka birşey yazmamışsın foruma yazarsan sevinirim.;)

3. gazoz

gazoz Yeni Üye

Seviye:
    Özür dilerim geç gördüm:)
    O gün hazırlıklarımı yaptım ancak gidemedim:( Hem uzaktan misafirler geldi hemde o gün yenı okulum için kayıt işlemleri vs yapmaya gittim.
    İçimde kaldı:) ancak en kısa sürede yakaladıgım fırsatlarda gitmeye calısacağım.
    Giden olursa cagırsın:)

sadeceA bunu beğendi.