kiralık

Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Heyyy burası Muğla'nın turistik Beldesi AKYAKA... Evet bende gördüğümde şaşırmıştım ama kira ücreti bir hayli yüksek geldiği için kiralamaktan vazgeçmiştim. Ne kadar olduğunu şuan hatırlamıyorum.

Paylaşım için teşekkürler..

Sevgiler...

vagus

Üye
Tepki
38
bende sabah erken saatte ordaydım ve kiralama bedelini soramadım. tahmin doğru ben kazaya uğramasınlar diye(çalınmasınlar diye) beldenin ismini yazmayayım dedim ama bravo tahmin super.

saygılarımla

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Kardeş benim evim var orada. Ve çalınacak olsa bu zamana kadar çalarlardı. Ama kocaman kilitle kilitleniyorlar ve yanındaki otelin bekçileri onlarada gözkulak oluyor. :D:D
Arkadaşlar AKYAKA'ya tatile giderken bisikletlerinizi sırtlanıp gitmenizede gerek yok. Kron'lar sizi bekliyo.:D:D

Sevgiler...

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
selam sanırım şu an Akyaka'dasınız, ben de Akyaka'dayım ve sabahları ufak turlar atıyorum. eğer bisikletinizi de getirdiyseniz ve gezmek isterseniz sabahları biraz pedallayabiliriz...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
genelde turistlik bölğelerde ğüzel bisikletter kiraya veriyorlar mesela ürgüpdede argeus var orda giantlar var göremede drag lar var ama çarsı içi kiralamadaki bisikletlerin cogu kalitesiz ve bakımsız

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Antalya Magic Life bünyesindeki aktivitelerde MTB turları düzenleniyor. Tesiste konaklayan ziyaretçiler sabah 09:00 ve akşam 16:00 saatlerinde bu turlara katılabiliyor. Zorluk derecesi 1 ile 5 arasında değişen turlar 15 ile 60km.arasında değişebilmekte. 1.level turlar genelde laylaylom asfalt turlar.

Level 3 tura katıldım 55km.idi ve 3 saat sürdü. Arazide, çatır sıcakta ve orman içinde geçen parkurun sonrasında kendimi dosdoğru havuza attım :)

Bisikletlere gelince tamamı Scott.. ama buradaki bisikletleri kiralamıyorsunuz.. Tur, rehber, parkur ve bisikletler Magic Life müşterilerine ücretsiz :D

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
biz kemer deki yarıstan sonra pazartesi ğün kemerde bir grup görmüştük scoot vardı hemsindede onlarda büyük ihtimalle magic life müsterisiydi.

vagus

Üye
Tepki
38
@tırt kaptan

sizinle peldal çevirmek büyük bir zevk olacaktı, yanlız bu yıl kota doldu ve para kazanma zamanı umarım teklifinizi değerlendirecek bir ortam oluşur

:)