Kime niyet, kime kısmet.

Tepki
5
Arkadaşın bisiklet hevesi geçmeden Carraro 419 almaya karar vermiştik. Sorduğumuz bayilerin çoğunda şu an yokmuş bir iki haftaya gelir dediler. Var diyenlerde de k:in:argoyla pahalıya geliyordu. İnsan aceleci işte ne yapalım sabredemedik Kron XC 500 aldık. Artık iş işten geçmiş ama yine de Kron markasının güvenilirliğini merak ediyorum. Sıkıntı yaşayan varmı (dayanıklılık, garanti,kullanım vb.) acaba?

Scudo

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
kron da bir sorun yaşayana ben rastlamadım.Zaten kronlarda ömür boyu garanti var.

• Beğen
Tepkiler: ibrahimhecyilmaz

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
hayırlıolsun kron sağlam markadır.500 ün sadece maşasından şikayetçi olabilirsiniz hepsi bu.İyi pedallar.

• Beğen

Mesut C.

Forum Demirbaşı
Tepki
179
Bisiklet
Merida
@ibrahimhecyilmaz

İNŞALLAH aklınız diğer bisiklette kalmaz. Arkadaşın dediği gibi biraz maşası sorunlu. O sorunu da alıp bisikleti dağ bayırda perişan ederseniz, anca farkedersiniz sanırım.

Bol pedallamalar. Güzel tercih. İçiniz rahat olsun.

• Beğen

Mutlu Köksal

Satılık Scott Scale LTD CR1
Tepki
224
İsim
Mutlu
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Uzun süre kron kulllanmış biri olarak rahatlıkla güvenilir olduğunu söyleyebilirim :)

• Beğen

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
Arkadaşa geçen ay kron xc750 hidrolik disk modelini aldık. Arka kadro kulağı yamuk çıktı disk sürtme yapıyordu. Garantiye gönderdik bir hafta içinde sıfır bisiklet gönderdiler. Tek sorunu maşanın kalitesiz olması. :)

• Beğen