Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kilometre saati

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında yılmazgökhan tarafından paylaşıldı.

1. yılmazgökhan

yılmazgökhan Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    merhabalar arkadaşlar bisikletim için kilometre saati almak istiyorum fakat calori ölçümünü gösteren bir marka ve model göremedim internette bildiğiniz ve önerebileceğiniz bir model marka varmıdır teşekkürler . . .

2. Melih E. D.

Melih E. D. Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    http://urun.gittigidiyor.com/spor/assize-880-11-fonksiyonlu-hiz-gostergesi-89992335

Ben Eski Bisikletimde Bu Cihazı Kullanıyordum. Bu Sitedeki Fiyatı Ben Aldığım Fiyata Oranla Daha Uygun. Her Çeşit Fonksiyonu Var Fakat Ben Kalori Ölçümünün km Saati Tarafından Doğru Hesaplandığını Sanmıyorum. Benim Bulunduğum Yerde Çok Fazla Rampa Var. Rampa Çıkarken Harcadığınız Kalori İle Düz Yolda Bisiklet Sürerken Harcadığımız Kalori Bir Değildir ki. O Yüzden Çok Fazla Önemsemezdim.

3. Çetin ŞAHİNÖZ

Çetin ŞAHİNÖZ Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Evet benim de AS880 modelde kalori ölçümü var.

Yokuş aşağı giderken bayağı kalori yaktığımı gösteriyor :p

4. edin

edin biciklom

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    http://www.decathlon.com.tr/Cateye-Kablosuz-Bisiklet-Sayaci,PR-14054.html

şu an indirimde olan bir ürün ve ben de kullanıyorum. yakılan kaloriyi gösteriyor ancak bunu bisiklet üzerinde geçirdiğiniz süre ve gittiğiniz yolu baz alarak tesadüfi olarak veriyor. ayrıca her insanın metabolizma çalışma hızı farklıdır bu da göz ardı edilmiş oluyor. cihazdan ben memnunum ancak belirttiğiniz özelliği pek dikkate almıyorum açıkçası

5. Oğuz Özgenel

Oğuz Özgenel Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bende bu tarz bir KM saati bakıyordum.Fakat benim için hem gereksiz hemde boşuna fazla para ödemesi olacağından dün gece BURADAKİ KM saatini aldım.Sanırım 2 hafta sonra elime ulaşır.TR fiyatı 110 TL civarında ben 68 TL ye almış oldum.