Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kilolara Bisikletle Çözüm. Geotech Fun vb Ayarda Bisiklet Önerisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Mert96 tarafından paylaşıldı.

1. Mert96

Mert96 Yeni Üye

Adı:
    Mert
    Evet arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum. Bisiklet yaz aylarında denizden sonra en çok zevk aldığım 2. şey. Ama son 5 senedir sbs-ygs -lys derken kilolar uçtu kondisyonlar düştü. Ben de bisikleti günlük aktivitem haline getirerek hem kilo verim hem de eğlenim diye düşündüm. Boyu 170 kilosu 95 olan bir arkadaşınız olarak bana önerebileceğiniz bisikletleri öğrenmek istiyorum. Bütçe kask eldiven vs ile beraber max 750-800. Günlük 35 km hedefliyorum. (17,5 sabah evden okula,bir de dönüşü var. Ev Alibeyköyde üniversite bebekte iş beşiktaşta :D 35 lik yolun 12-13 km si tünellerde yani düzlük. ) Ayrıca Geotech fun forumda baya güzel anlatılmış. Açıkcası f/p düşünüldüğünde cazip bir ürün.

2. MertAG

MertAG TamBirTroll

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Geotech fun al yanına kask mataranı km saatini al beyin bedava bedava ya :).

3. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
  4. Mert96

Mert96 Yeni Üye

Adı:
    Mert

Ben yol bisikletine ağır geleceğimi düşündüğümden ve açıkcası bütçemi o kadar yükseltemeyeceğimden (belki 2. el bulabilirim) dağ bisikletlerine yöneldim. Bu arada teşekkürler önerinizş dikkate alıcam eğer geotech i alırsam.

5. MertAG

MertAG TamBirTroll

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Geotech fun slick lastik değilmiydi ya? Hybrid bisiklet sanıyordum ben onu..