Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kilo ver(eme)mek

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında thomisus lx tarafından paylaşıldı.

1. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    her psikiyatri doktoruna giden ve bu konu ile ilgili ilaç kullanan kişiler dünyada sadece kendileri hasta ve sadece kendileri bu konu ile ilgili ilaç kullanıyor sanır. ve maalesef bu tür ilaçlar, insanın vücut ritmini düşürür ve sonuçta kilo almakla burun buruna gelirsiniz. gençseniz, vakit yaratabilen biriyseniz; kendinizi spora veirisiniz ve bu sorun olmaktan çıkar. 15li yaşımdan beri içli dışlı olduğum bu farmakoloji dünyasında, kilolarla bisiklet sayesinde pekala askere gidene kadar dalgamı çok güzel geçtim. ama sonrasındaki iş hayatı ve günde bazen 22 saate varan ekran karşısı mahkumiyet sayesinde, ilaçlar benim kilomu ele geçirdi. 107.2kg yu gördüğümde acaba 120kg da mı aklım başıma gelecek derken, geçen sene durduk yere 21 kilo verdim. 10 kilosunu geri aldım. şimdi gizli şeker tanısı kondu. eğer dikkat etmez isem, şeker hastası olma olasılığı 10 yıl içinde yüzde 100müş.

ama kilo veremiyorum :) eğlenceli kısmı bu.

2. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Akupunktur doktoruna başvurmanızı öneririm. Zayıflamak için değil şekerinizi kontrol altına almak için.