Kilo aldırıcı ürünler

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Kilo yapmak isteyenlere diyet yapmalarını öneririm, evet popüler diyetlerden birini yapmanız yeterli ! Labarotuar deneylerinde beslenmeleri kısıtlanan (diyet yaptırılan) fareler daha sonra normal kilolarının kat kat fazlasını aldıkları görülmüş, evet bedende kıtlık var hissini uyandırdığınız taktirde vücut yağları ve kiloları depolamaya başlar, aslında bütün diyetlerde olan budur diyet yapıp kilo verenler kısa sürede kaybettiklerinden çok daha fazlasını alırlar ve her seferinde daha fazla kilolu olurlar (metabolizma daha da yavaşladığı için), yanlız bu sistemi uygulayacak olanlar sonradan fazla kilo sorunu yaşarsa sorumluluk kabul etmem ;)

Scudo

murty

Forum Bağımlısı
Tepki
1.185
Bisiklet
Giant
:D Benim alnim terliyor :D

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam ben sana carbo mass öneririm .. marka olarak tavsiye edemem ama bulk a girmek isteyenlerin hatta bulk dönemindeki sporcuların kullandıgı supplement ..

lord

Üye
Tepki
23
dakka basi dayan pilavin baklavanin gozune bak bakalim aliormusun almiormusun

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Konuyla hem direk alakalı hem de uzak gibi görünen bir öneriyi yapmadan edemeyeceğim.
Kilo almanın bir yolu da EVLENMEK. (Ev satın almak değil, karşı cinsle nikahlanmak yani)
Yaşınız tutuyorsa ve evlenirseniz garanti kilo alıyorsunuz. Vaktiyle bende de öyle olmuştu. . :) Onun için burada bu konudan bahsetmek istedim.

Evlilik belki de insanın metabolizmasını yavaşlatarak kilo aldırıyor olsa gerek. Yada düzenli ve özenli bir hayat, öğün vb. de kilo aldırabiliyor olabilir, sebebi her ne ise sonuç garanti gibi...
Sırf kilo almak için evlenilmez belki ama başka faydalarını da hesaba katarsak bence bu fikri yabana atmayın derim. Aklınızın bir köşesinde dursun.
Haa, bir obez bir ahçıyla evlenirseniz belki kilo alma konusunda daha da faydalı olabilir. Bunu da demiş olayım... ;)

not: Alacağınız kilonun kas olması konusunda garanti yoktur ama güzel ve mutlu görüneceğiniz garantidir.

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
ben de aksine ne yesem yarıyor çok rahat kilo alıyorum hiç farketmiyor sonra bir bakıyorum kemerler sıkmaya başlamış bir ay boyunca yediklerime dikkat ettiğimde ise kilo vermeye başlıyorum.

bu bir bünye meselesi mesela bundan 6 yıl önceydi. benden daha fazla yiyen bir arkadaşım vardı (ne yeyip içtiğini az çok bilirdim gerek iş gerekse iş dışı arkadaşlıımız vardı) ben haftada 3 gün bir futbol klubunun sahasında belli bir tempoda 10 tur atardım o arkadaşım hiç spor yapmamasına onca yemesine rağmen kilosu sabitti

bu arada mesut abinin dediğine de katılıyorum zira evlenince 3-4 kg aldım sonra kendimi dengeledim tabiii düzenli bir hayat herşeye yarar

Hay.alper.est

Aktif Üye
Tepki
52
Bu konuyu bende yakından takip edicem çünkü 180 cm boy 18 yaş 60 kilo bu ne ya normalde 70 kilo olmam gerekiyor.Birde çekinerek söylüyorum mastürbasyon veya ilişki ne kadar çok yaparsanız okadar zayıflıyorsunuz olabildiğince uzun tutun arayı etkisini göreceksiniz.Ben yapmıyorum o ayrı :p :D

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Hay.alper.est

Yanlış yönlendirmiş olmayayım ama; o dediğin aktivitelerin beheri yaklaşık 50, bilemedin 100 kalori harcatır.
37 gr. sade patates cipsi ise 200 kalori.

Ayrıntıya fazla girmeye gerek yok, hesap ortada.
Takdir okurların.

• Beğen
Tepkiler: mcaliskan23

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@bisikletseven

Katkıların için teşekkürler. :)

not:
Yanlış biriyle evlenilirse sıkıntıdan dolayı aşırı kilo kaybına da yol açabilir..
Bu vesileyle bunu da dile getirmiş olayım. :( :D

• Beğen
Tepkiler: mcaliskan23

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
16 ay öncesine kadar 63 kilonun üzerine hiç çıkamadım. şimdi ise 83 kilo yum. boy 186cm. peki bu inanılmaz kilo alış nasıl mı oldu.

işim dolayısıyla bisikleti bırakmak zorunda kaldım.:D :D :D :D

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
@Mesut Girgiç

Ben evlenmek vazgeçtim :D Şaka şaka.
Kilo olayı bir yana her erkeğin hayatında iyi bir kadın olması erkeğin sağlığı için bir kaçınılmaz bir gerekliliktir. Tabii aynı şey bayanlar için de geçerli ...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@simplonmurat

Şimdi mutlumusun? :rolleyes:

@Hakan Yazman

Hocam, evlilik ateşten bir gömlek. Ateşle de olmaz, gömleksiz de olmaz. Buyur burdan yak... :D :ci:

mcaliskan23

Forum Bağımlısı
Tepki
239
Önce bir tiroid durumuna baktırın ama her halukarda yaş 30 u geçince kilo alacaksınız zaten, 27 yaşında 60 kiloyken şimdi (yaş 33) 70 oldum düzenli spora devam edin ve daha fazla beslenmeye çalışın ayrıca bence 177 boya 67-70 kilo arası idealdir yani 6 kilo yeterli, onu da 2-3 yıl içinde spor ve düzgün beslenme ile kesinlikle alırsınız hiç zorlamaya gerek yok.

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
@Mesut Girgiç

Hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. aslında sadece bisikletimi istiyorum.Bu haykırış o yüzden. :)

swat

Aktif Üye
Tepki
31
Bende kendimi bildim bileli 52-54 kilo arasındayım.Henüz 55 olduğumu görmedim.:) 17 yaşındayım 1,70 boyundaym.Obur gibide yiyorum,aklıma geldikçe canım bişeyler istio :D biraz pis boğaz olduğum halde bende tık yok anlamadım gitti .. :)