Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kilitli pedal ve buna uygun ayakkabı tavsiyesi.

Konu, 'Giyim' kısmında proteo tarafından paylaşıldı.

1. proteo

proteo Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba, sportster p3 kullanıyorum. Aldığım günden bu yana ayaklarımın pedalda çok rahat olmamasından şikayetçiyim. Pedala basarken artık ne zaman ayağım kayacak ve pedaldan kurtulacak endişesi hem keyfimi hemde konsantrasyonumu oldukça bozuyor.

Kilitli pedal ve buna monte edilen ayakkabılar olduğunu biliyorum. Öğrenmek istediğim bana nasıl bir pedal ve ayakkabı tavsiye edersiniz.

Ayrıca ayakkabıların kilitli olması ani durumlarda bizi zor durumda bırakabiliyor mu. Örneğin durmak istedim pedaldan kolayca ayırıp takabiliyormuyuz. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bir kaç gün içerisinde takıp çıkartmaya kolayca alışırsınız... Zaten sertliği ayarlanabilir bir pedal alırsanız ayarını en gevşeğe getirip alışamanızı kolaylaştırabilirsiniz...

Kilitli pedala geçtiğinizde rahatlığın ve performansın arttığını göreceksiniz...

proteo bunu beğendi.
  3. proteo

proteo Aktif Üye

Seviye:
    Uygun fiyatlı hem pedal hemde ayakkabı ne tavsiye edersiniz? Keza bisikete ayırdığım bütçeden dolayı kendimi biraz zorlamam gerekecek fakat bu şekilde gerçekten bisikletten tat alamaz oldum. özellikle de yüksek kadans da tam bir dert.

4. tayfur

tayfur Onursal Üye

Seviye:
    CycleMania ve proteo bunu beğendi.