kilitli pedal nekadar işe yarar

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
geçenlerde spd pedala henüz geçemediğim için ve 5tl gibi ucuz bir fiyatı olduğu için kilitli pedal aldım fakat sizlere sorum olacak; bu pedaldan spd padal kadar verim alırmıyım sonuçta spd pedalın amacı pedalı ayağa sabitlemek ve kasların doğru ve verimli kullanımı sağlamak bu üründede bu sağlanmak amaçlanmış ve güvenlik açısından spd pedallar kadar güvenlimidir düşme anında pedala takılı kalırmı ayağımız bir çok yerde spd pedalın düşme anında pedaldan kendisi attığı yönündeydi cevaplarınızı bekliyorum iyi forumlar:bilmiom:

• Beğen
Tepkiler: Halil öztürkü
Scudo

Mustafa Volkan Koca

Forum Bağımlısı
Tepki
513
Spd pedaldan 5 tl ucuz değiller bu kilitli pedalların kendisi 5tl bunlardan alacağım verimle spd pedallardan alacağım verimi karşılaştırılmasını istemiştim (spd pedal daha önce hiç denememiş biri olarak)

Tepki
32
arkadaşımız 1. resimde görülen ayagın pedala geçmesini sağlayan aparatın 5 tl olduğunu kastetmiş sanırım anladığım kadarıyla

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
Sanıyorum bunlara kalipiye deniyor. SPD kadar verimli olmasa da, ayağınızı yukarı çekerken bir miktar verim sağlayabilir. Düşme anında da o kadar sorun olacağını zannetmiyorum küçük bir geri çekme ile ayağınızı çıkartabilirsiniz.