Kilis

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Merhabalar bisikletforum ailesi sakinleri =)

forum yönetici admin temsilci arkadaşlara bu spora geçen emeklerinden dolayı teşekkür ederim...
kilisde bisiklet konusu benim nazarımdaçok değişik amaçlar taşıyor, memleketimizde gençliğin birçoğu motor sevdalısı ve hemen hemen her ay birkaç vefat olayına tanık oluyoruz abuk subuk yarışlar toplama değişik motor çeşitleri ile hayatlarını ne denli tehlikeye attığını bilmez bir gurup içime dert oldu ..bu bağlamda ben bu konuya çözüm olması açısındanda bisiklete sevk ettirecek etkinliklerde bulunmak istiyorum gerekli makamlar ile ön görüşmem olumlu yönde geçti ..yakındada ilimizde "KİLİSDE BİSİKLETLE SAĞLIKLI YAŞAM " adındabir s.t.k.kurmak istiyoruz
memleketimde "belki benim bilmediğim " bisiklet sevdalısı üyeler.kardeşler .arkadaşlar var ise gelin beraber pedallayalım =)
sakkasu@hotmail.com
sakkasu su arıtma sistemleri: vaiz mah. odunpazarı cad.65/e KİLİS
iletişim : 03488221043
cep:05335766958

Scudo

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
S.a Vural abi.Hayırlı olsun.:) Kilis adına ve bisikelt severler adına birşeyler yapman çok güzel.Zaten bu işi en iyi sen yaparsın.Teşvik anlamında da çok iyi organize edersin diye düşünyorum..Sevgiler.

• Beğen
Tepkiler: vgulgec

bekir odabaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
57
s.avural bey teliniz kapalı size ulusacak baka yer yok 120 TL kalan borcunuzu ne zaman oduceksiniz bu sekilde konusmadik sizinle kurban bayranindan once odeme yapacaktiniz kac ay oldu 1.5 aydir zaten ulasamiyorum en kisa zaman da donun

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
http://i1096.photobucket.com/albums/g336/gencosmanbircan/3562-bayram_tebrigi.jpg

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,hayırlı bayramlar dilerim.Malatya dan çok selamlarımla