Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

[Kilis-Bisiklet Forum ]

Konu, 'Doğu ve G.doğu An.Bölgesi' kısmında vgulgec tarafından paylaşıldı.

1. vgulgec

vgulgec Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhabalar bisikletforum ailesi sakinleri =)

forum yönetici admin temsilci arkadaşlara bu spora geçen emeklerinden dolayı teşekkür ederim...
    kilisde bisiklet konusu benim nazarımdaçok değişik amaçlar taşıyor, memleketimizde gençliğin birçoğu motor sevdalısı ve hemen hemen her ay birkaç vefat olayına tanık oluyoruz abuk subuk yarışlar toplama değişik motor çeşitleri ile hayatlarını ne denli tehlikeye attığını bilmez bir gurup içime dert oldu ..bu bağlamda ben bu konuya çözüm olması açısındanda bisiklete sevk ettirecek etkinliklerde bulunmak istiyorum gerekli makamlar ile ön görüşmem olumlu yönde geçti ..yakındada ilimizde "KİLİSDE BİSİKLETLE SAĞLIKLI YAŞAM " adındabir s.t.k.kurmak istiyoruz
    memleketimde "belki benim bilmediğim " bisiklet sevdalısı üyeler.kardeşler .arkadaşlar var ise gelin beraber pedallayalım =)
    sakkasu@hotmail.com
    sakkasu su arıtma sistemleri: vaiz mah. odunpazarı cad.65/e KİLİS
    iletişim : 03488221043
    cep:05335766958

ulas ve İbrahim sarı bunu beğendi.
  2. Selami Daban

Selami Daban Bisikletkolik

Seviye:
    kilis hoşgeldin. iyi forumlar.

vgulgec bunu beğendi.
  3. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    S.a Vural abi.Hayırlı olsun.:) Kilis adına ve bisikelt severler adına birşeyler yapman çok güzel.Zaten bu işi en iyi sen yaparsın.Teşvik anlamında da çok iyi organize edersin diye düşünyorum..Sevgiler.

vgulgec bunu beğendi.
  4. bekir odabaşı

bekir odabaşı Forum Demirbaşı

Seviye:
    s.avural bey teliniz kapalı size ulusacak baka yer yok 120 TL kalan borcunuzu ne zaman oduceksiniz bu sekilde konusmadik sizinle kurban bayranindan once odeme yapacaktiniz kac ay oldu 1.5 aydir zaten ulasamiyorum en kisa zaman da donun

5. Genç Osman Bircan

Genç Osman Bircan Forum Demirbaşı

Seviye:

Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,hayırlı bayramlar dilerim.Malatya dan çok selamlarımla