Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kıbrıs'ta Bisiklet

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında tırt kaptan tarafından paylaşıldı.

1. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar sanırım forumda hiç Kıbrıslı yok, ama yaz başında Akyaka'da düzenlenen triathlon yarışına Kıbrıs'tan takım gelmişti. Sanırım Kıbrıs'ta bisiklet malzemeleri satan yerler vardır. Girne'de bildiğiniz dükkan var mı? varsa adreslerini verebilir misiniz? Bir de fiyatlar Türkiye ile kıyaslanırsa ne durumdadır? ucuz mu pahalı mı?
    İlginize şimdiden teşekkürler...

2. hypromellose

hypromellose Aktif Üye

Seviye:
    fırat abi, 2005 yılında magosadan bir arkadaş beni karşılamıştı bisikletle. maalesef bağlantımı kaybettim o arkadaşla. O zman onun söylediği bisikletli sayısının kıbrıs genelinde 5-6 kişi geçmeyeceği idi. yine o arkadaşın söylediğine göre işeyarar hiçbir bisikletçinin olmadığı idi. genelde malzeme ekipman vs. yi türkiyeden getirtiyorlarmış.
    zamanında bende aramıştım ne girnede ne lefkoşada nede mağusada bisikletçi bulamamıştım.

tırt kaptan bunu beğendi.
  3. yvzbikes

yvzbikes Forum Demirbaşı

Seviye:
    slm arkadaşlar ben kıprısda ailemi bırakıp türkeyde yaşıyorum kıprısda tabiki prof yarışcılar var ve after marketde bulunuyor vede çok güzel bir bisiklet magazası ama girnede böyle bir yer yok girne çok turislik bir ve sosyete biryer oldugu için orada yok lefkoşede var akcanlar bisiklet hilmi akcan diye bir abimiz var kendisine çok selamlar dersin benden gaziantepden kenan dersen tanır.ziyaret edmeni mutlaka tavsiye ederim çeşit çok kib.

tırt kaptan bunu beğendi.
  4. tırt kaptan

Seviye:
    Ne yazık ki sadece Girne'deki dükkanlar işime yarar. İlgine çok teşekkürler...

5. iskoc

iskoc Aktif Üye

Seviye:
    niye sadece girnedikler yarıyor sana? lefkosa girne arası 20 dakika minibüs ile. eğer gelemiyorsanda söyle bana varsa istediğin parçalar alıp getireyim yada www.micromania.com.cy/biker sitesine bak işine yarayan parça warsa bak gidip rm tarafından getireyim sana aralık başında istanbulda olucam aam gelince yardımcı olabilirim hazirana kadar malum okulum bitiyor artık mezun olucam saygılar

6. tırt kaptan

Seviye:
    Sağolasın İskoç, eşim kongreye gidecek, Girne'den ayrılacak vakti olmaz. Zaten bende kıyafet türü şeyler sipariş verecektim. Dolayısıyla onun bana uyup uymayacağına bakması lazım. İlgine çok teşekkür ederim. Bu arada Muğlalı mısın? Muğla'daki bütün bisikletçileri tanıdığımı sanıyordum?

7. iskoc

iskoc Aktif Üye

Seviye:
    yok bodrumda oturuyorum ben. tam olarak ne zman gelecek kongreye istediğin bişeyler varsa yardımcı ola bilirim ve girneye götürebilirim yada lefkoşaya gelirse yardımcı olabilirim kendisine

8. cyprusmem

cyprusmem Yeni Üye

Kıbrıslıyım lefkoşada üney bisikleti sana tavsiye edebilirim.

9. Tunakan Önen

Tunakan Önen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Konuyu biraz hortlatmış gibi olucak ama yeni konu açmaktansa konuyu güncellemeye karar verdim Akcan bisiklet'ten başka bisiklet satan bir yer varmı acaba ? her zamanki gibi 1 ay sonra kıbrısa gidiyorum