Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KHE Root 360 seçimi.

Konu, 'BMX' kısmında Can Dalda tarafından paylaşıldı.

1. Can Dalda

Can Dalda Yeni Üye

Seviye:
    Selamlar KHE root 360 almayı düşünüyorum hem bütceme göre hemde bi hayli hafif, eğer bu fiyata bu kalitede bir bmx almamı önerseydiniz önerileriniz neler olurdu lütfen buradan bilgi veriniz.Teşekkürler. :)

2. Bmxistiyorum

Bmxistiyorum Yeni Üye

Bende khe root 360 alma istiyorum street yapıcam ama street bisikletimi flatland bisikleti mi hala bilmiyorum :D

3. Aykut Tanay

Aykut Tanay Üye

Seviye:
    khe root 360 2012 model olan streetdir daha eski modeli varmı varsa kadrosu nasıl bilmiyorum araştırmak gerek. temel olarak street kadro daha uzun olur flatland daha kısa olur (sele ile gidon arası yani üst boru baz alınır.)
    flatlant sele yuksek kullanılır bu yuzden seleler pıvotlu olmaz genelde streetde ıse en alcak sevıyede kullanılır ve pıvotal olur. flatlanda tırtıklı yuzeye sahıp ve genelde 4 adet peg kullanılır streetde ise iki adet yeterlidir ve pürüssüz yüzeylidir. gidon ise streetde orta barı düz ve 8-9" olur flatlanda genelde V seklinde olur uzunlugu street gıdonlardan kısadır. Flatlan ve street olup olmadıkları bu noktalara bakarak fark edebilirsiniz.

Can Dalda bunu beğendi.
  4. Can Dalda

Can Dalda Yeni Üye

Seviye:
    Bisikletin ne içi olduğunu zaten biliyorum ancak benim sorduğum bisiklet hakkındaki bilgileriniz deneyimleriniz street ramp için kullanıcam kadro dayanıklımıdır,periyodik bir hastalığı vardırı v.s bunlar merak ettiklerim.teşekkürler

5. Can Dalda

Can Dalda Yeni Üye

Seviye:
    Yardım edecek birileri yokmu?

semih-sametcan bunu beğendi.
  6. Can Dalda

Can Dalda Yeni Üye

Seviye:
    Hala yardım eden biri çıkmadı eğer kimse yardım etmiyecekse konu kilitlenebilir.Teşekkürler :)