khe barbados pro (yeni fotolar 5. sayfada.)

Scudo

Enes Gül

Daimi Üye
Tepki
120
Yeni göbeğin yakıyo abi :)
Cırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çok sexy bi sesi vardır şimdi onun :)

apo-dig

Üye
Tepki
6
her parçanın başka renk olması uyumsuz olsada benim cok hosuma gitti elçik ve selede renkli olablirdi diye de duşunmedim degil hani :)
Lastiklerin dişsiz olmasının avantajı nedir acaba
ve 3parçanın nedir marka model ve boy olarak ve memnunmusunuz :) şimiden teşekkürler

psychobmx!

Daimi Üye
Tepki
453
@apo-dig

merhaba. bmx'in renk uyumu iyi incelersen yada bmxten anlıyormusun bilmiyorum son derece iyi. lastiklerin düz olması asfalt zeminde sürdüğümüz için daha iyi zemin tutuşu sağlamasıdır bunu anlamak zor değil. 3 pc crank eastern 1,75 ince kolları,rulmanlı oluşu ve hafif olmasıyla ön plandadır. kadro açısı boy olarak 20,5 street açısına sahip olduğu için memnunum. saygılarımla, psychobmx!

apo-dig

Üye
Tepki
6
Cevaplar için cok teşekkür ederim
Renkler ve zevkler ama ben bugune kdr nerdeyse hiç rengarenk street görmedim genelde streetler sade olur, renkli olanlar flat olur ki bu benim bu güne kdr gördügüm.Renk uyumu demişken fotolardan gördügüm kadarıyla gidonla arka göbegin renkleri aynı degil..ki renkler zevkler tartısılmaz.. müsadenizle sadece bir fikir olarak o dış lastiklerin org. hallerimmi cunku dışta iplikler var sankı içleri dısarı cıkarılıp takılmış gibiler sanırsam analta bildim.

• Beğen
Tepkiler: neodim_bmx

neodim_bmx

Forum Bağımlısı
Tepki
451
@apo-dig

renkler belkı fotoda bıraz sonuk farklı cıkmıs olabılır ama ben canlıda gordum bmxı gayet hıc bır kombınasyonu var.renklı bır bmx soze gerek yok yanı herkesın kendı zevkı.butun tonlar aynı denılebılır.ayrıca bmxı bende kullandım cok guzel bır bmx.lastıklere gelırsek,lastıkler orjınalden ole easternın burnout modelı sanırım....
yardımcı olabıldıysem ne mutlu :)

psychobmx!

Daimi Üye
Tepki
453
evet arkadaşlar dışlastikler eastern burnout modelidir. asfalt lastiğidir. renler ve zevkler tartışılmaz tabiki. benim psikolojimi renkli bir bmx daha çok düzeltiyor. saygılarımla, psychobmx!

• Beğen
Tepkiler: apo-dig

apo-dig

Üye
Tepki
6
Dış lastık konusunda verdiginiz biligler için teşşekkür ederim, böyle bir lastik olduğunu bilmiyordum öğrendim...Ayrıca hosuma gitti bmxin hayırlı olsun kazasız belasız binişler inşaallah...

psychobmx!

Daimi Üye
Tepki
453
@Uğur Çakırlar

sabitlenen konumda tektro pabuç kullanmayın demiyor dikkat edersen. chrome jantta iyi bir tutuş performansı olmasa tercih etmezdim tektro pabucu. elimde odysseyin en iyi pabuçlarındanda var ama tektro kullanmayı tercih ettim. bulunması kolay ve tutuşu iyi olduğu için;)

• Beğen
Tepkiler: Extrem3-Park