Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kesinlikle Yapılmaması Gereken Bir Davranış,

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Cüneyt HOCAOĞLU tarafından paylaşıldı.

1. Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    mynet internet sitesinde bir sürücünün cekip yayınladığı video linki aşağıda bence kesinlikle yapılmaması gereken sürüş tarzı, diyecek birşey yok,
    Konuyla ilgili sitedeki yazı ve video!!!!!!!!!!!!

"Bugün (21.10.2012 tarihinde) öğle saatlerinde, otomobilleriyle Ankara'ya giden bir aile Kırıkkale -Ankara Karayolu'nun Elmadağ mevkiine geldikleri sırada gördükleri olay karşısında şaşkına döndü.
    Otomobilde bulunanlar önlerinde ilerleyen tankerin arkasına takılan bir bisikletliyi cep telefonuyya saniye saniye görüntülediler. Bisikletlinin tankerin arkasına takıldığı sırada otomobilin hızının saatte 90 kilometre olması dikkat çekti.

http://haber.video.mynet.com/detay/Bu_goruntuye_cok_sasiracaksiniz/1475172/

2. Ali.K

Ali.K Bisikletkolik

Seviye:
  3. Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ankara'da tek sarı yelek ve kasklı bisiklete binen ben varım gibi düşünmüş arkadaşlar onlar gösterdi haberi bende forma bakıpta bu haber paylaşılıp paylaşılmadı mı diye bakmadım. Paylaşılmışsada benimki ikinci baskı olmuş. Birkez daha arkadaşların dikkatini çekmiş olduk. Tekrar yazıyorum. Bence kesinlikle kötü örnek, kesinlikle yapılmaması gereken bir sürüş tarzı.