Keşan-Mercan-Çeltik-Dokuzdere 02 Mayıs 2010

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Her turunuzda ayrı güzelliklerini yaylaşıyorsunuz yörenizin, bölgesini bu kadar iyi tanıtan bir ekip yoktur sanırım. Hepinizi candan kutlarım, emeğiniz ve paylaşımınız için. :in: Pek çok da bilgi ediniyoruz sayenizde, lazerleme, su verme vs. İlgi ile devamını bekliyorum. :)

Scudo

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@varol bisiklet

Bu içten, nazik ve sıcak yorumunuza bizler teşekkür ediyoruz. Siz bir koldan biz diğer koldan doğanın tüm güzelliklerine dokunmaya, onunla birlikte soluk almaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Kısa zamanda yine bir araya gelip şu sucukların tadına bakalım, derim:)
Çanakkale'deki arkadaşların hepsine çok selam. Özledik...

@recep24ank

Hey! Ne duruyorsun be
At kendini denize
Geride bekleyenin mi var aldırma!

Ozanımıza da bir selam olsun... Teşekkürler yorumun ve desteğin için.

@Recep PEKCAN

Sucuktan Sorumlu Devlet Bakanımız Recep arkadaşımız. Sadece sucuktan değil, yeme içme ve bundan küçük keyifler yaratmada, anlatırken bile insanın ağzını sulandırmada üzerine yok. Varlığı hepimize güç, moral ve enerji katıyor. Dilinden "sucuklar benden" lafı çıktıysa kaçırmaya gelmez:)

@Urungu Erdal Özer

Çift kelime "teşekkür ediyoruz..." :)

@Ahmet Salih Özenir

Bu incelikli sözlerinize çok teşekkür ediyoruz. Hem pedal çevirmenin keyfini yaşarken hem de coğrafyaları, kültürleri tanıtmanın heyecanı içindeyiz.

Sizler bu duyarlılığı görüyorsunuz ve biz de bundan büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerin gezileri de bilin ki aynı duyarlılık ile izleniyor .

@fatix54

Çok teşekkürler, yorumunuz ve soluğunuz için.

eminozk

Daimi Üye
Tepki
380
sevğili hakan kardeşim ,gene harika bir gezi gerçekleştirmişsiniz.Orda sizinle olmadığım için üzülmedim desem yalan olur. keşan gurubunu,senin sayende yavaş yavaş tanımaya başladım(devamlı üyler).Hepsi harika insanlar,doğa ve bisklet sevğisi bambaşka bir şey .Fotğraflara bakarken sizle turuyaşadım. kamyoncu yada helal olsun ,bu zamanda az rastlanır biri.Sucuklarda ateş üzerinde harika .Bize bu kareleri hazırlarken verdiğin emeğe ve anlatımına da teşekkürler. sağlıcakla kal.

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Yine güzel anlatımınla harika fotoğraflarınla bizi imrendirdin Hakan abi. Sucuk mevzusuna hiç girmeyeceğim mesainin bitimine 3 saat var. İlk iş eve gidip sucuk yemek olacak. Sayenizde aşermeye de başladık. Bunu laf olsun diye söylemiyorum Toygar'la ikimiz sürekli konuşuyoruz. Sırf sizinle pedal çevirmek için oraya geleceğiz inşallah. Fotoğraflardan ve yeni gezilerden bizi mahrum etmeyin lütfen. Baki selamlar...

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
@çirkin

Keşan'da KIZlarımıza son derece önem veririz, hele hele aş eriyorsa.
Aş ermenin erdemi malumunuz yeni doğan'ın müjdesi olur çoğunlukla :in:
Yok öyle bişi dersenizde sorun değil o zamanda gerçekten arzu ettiğiniz bir
şeye karşı inat etmenin alemi yoktur ve başımızın üstünde yeriniz var.
çirkin şeyler sizi :p:D, diğer yandan bizle pedal çevirmek size pahalıya patlar,
alışkanlık yaparız ve buraya yerleşmek zorunda bile kalabilirsiniz .
Dostlara kapımız aklımızla, yüreğimizle her zaman açık.
Ve en önemlisi verecek paylaşacak sonsuz sevgimiz var sucukların yanında garnitür olarak :)

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@çirkin

Bilesiniz ki kapımız her daim açık gönül dostlarına, pedallar bir kuş misali döner de sucuklar iniverir mideye ve baki bir selam bırakırız gökyüzünün mavisine...

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@eminozk

Çok teşekkürler, grub da sizi bu güzel yorumlarınız ve içtenliğiniz ile tanıyor.
Sucuklar ateş üzerinde pişmek için bekler, umarım bir gün bu tanıdığımız insanlarla bir keyif turu yaparız...

aziz azizi

Üye
Tepki
9
haluk akalın ve tur arkadaşlarını tebrik ediyorum.gezi notları ve fotoğralar için teşekkürler.ben de sizlerle turlara katılmak istesem ne dersiniz?selamlar.

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Bizim turlarımız keyif üzerine kuruludur, şu kadar mesafe, bu kadar hız gibi mesnetlere dayanmaktan ziyade şurası ne kadar güzeldi, şurada sucuklarımızı pişirsek mi, burada yaşıyoruz daha görmediğimiz, gezeceğimiz o kadar çok çevre varmış minvalleri gibi düşünce açılımları içinde sürmekteyiz. İnanın her turumuzda gelmesi muhtemel dostlarımıza kapımızın açık olduğunu birde ben ifade edivereyim. Hoş o gün sucuk olayına denk gelirmisiniz bilemem ama bizim sıkı dostluğumuza muhatap olacağınızı söyleyebilirim.
SEVGİ ve MUHABBETLERİMİZLE

• Beğen
Tepkiler: Hakan Eşme