Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kendinizin farklı olduğunuzu düşünürmüsünüz ?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında xcangel tarafından paylaşıldı.

1. xcangel

xcangel Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kendinizin diğer insanlardan farklı olduğuna inanırmısınız?
    :rolleyes:

Kendinizin farklı, üstün özelliklere sahip olduğunuzudüşünürmüsünüz?
    Eğer böyle olduğunuzu düşünüyorsanız farklı olduğunuzu düşündüğünüz özelliklerinizi bizimle paylaşmak istermisiniz?:)

2. Hasan Hakan Koç

Hasan Hakan Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Çok hızlı karar değiştirmek gibi bir özelliğiniz var herhalde konunun başlığı ile içeriği oldukça faklı olmuş ..:D :)

hoca kimdir :rolleyes: ne hocasıdır:rolleyes: neden kopmuştur :rolleyes: , kaç parçaya ayrılmıştır:rolleyes: .. koptuğu anın özelliği varmıdır umarız kansız ve mecazi bir kopuş olmuş hoca ve sevenlerine faydası dokun muştur :rolleyes: .
    merak içerisinde bıraktınız bizi ..:rolleyes:

bu konu oldukça faklılığınız olmuş tebrikler...:D :in: .

Kendime gelince delikanlılık çağlarımda çok farklı olduğumu dünyada benim gibi hiç kimsenin olamayacağını ,, tek ve yegane olduğumu hiç bir kimsenin benim gibi düşünemeyeceğini zannederdim .. Bununla da gurur duyardım.

Şimdi ise ben den çok çok daha farklı insanlar olduğunu mutlukla gözlüyorum ... kendimde sahip olduğum özeliklerden çok daha üstün özelliklere sahip insanların olduğunu görmenin, onlar gibi olmaya çalışmanın daha az keyifli birşey olmadığının tadına varıyorum:)

Hele hele pozitif farklıklara sahip olanlar, benim ailem, dostlarım, arkadaşlarım, tanıdıklarım, en azından ülkemden iseler çok çok gurur duyarım:)

sniper bunu beğendi.
  3. xcangel

xcangel Forum Demirbaşı

Seviye:
    :) Evet Konu basligim yanlis olmus.Bende diyorum yorumlar nerde.Nerde bu dostlar :) hehe.Meger yanlis konu basligimdan kaynaklaniyormus.Buna sevindim acikcasi.Yoksa kimse gelmedi dogumgünü partime diye üzülecektim :) Yorumunuz için tskler :)
    Not:Merak etmeyin hoca gayet iyi...Şan hocasidir kendileri :) Selamlari var.

Hasan Hakan Koç bunu beğendi.
  4. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Çevremdeki herkez herşeyi çok kafasına takıyor , en ufak şey koskocaman hal alıyor , boş yere düşünüp kurgulr üretiyorlar .. Birşey olmayacaksa bile onu olmuş kabul edip dertlenenler oluyor .

Ben 6 senedir çok huzur doluyum ve eminimki çevremdeki herkesden bu konuda farklıyım .. 6 sene önce anne ve babamın ayrılmasından sonra bu huzur oluştu bende .. Şimdi olaylar kötü bir hal alsa da yine bardağın dolu tarafından bakabiliyorum olaylara .. Bunu şu yönden farklılık olarak kabul ediyorum ; şimdiye kadar benim gibi olumlu biri ile tanışmadım , karşıma çıkmadı ...

Hakan abi seninde dediğin gibi küçüklükte diyim şöyle 5 sene önce falan her şeyi yapar ederim derdim , hatta bisiklet almadan önce bisikleti alayım herkesden daha hızlı sürerim , tüm yokuşları ilk ben birinci çıkarım vs.. Ama tabi bunu yapamadığımı anlamak çok uzun sürmedi :):)

Bence hayatta herkes bir tek şeyde bir başkasından mutlaka üstündür ..

5. sniper

sniper Forum Demirbaşı

Seviye:
    ben ; öten kuşların, akan suların ,esen rüzgarda dans eden yaprakların ,yağan yağmurun, doğan güneşin, gülen yüzlerin gülme sebebiyim.. ben.. dünyanın ben olduğu için olduğu parcasıyım... geceyim gündüzüm.. gülen gözlerim ben... tabiyat ananın oğluyum baharım, kışım, yürüyen çiftlerin duygularıyım ... aşk ım sevgiyim.. düşüncelerde düşünceyim ,zamanın ta kendisiyim ben...
    yok bunlar ben olamam ....:):):) farklılık böle bi duygu olsa gerek...:) farklı olmadığımı düşünürüm genelde... ama tek farkımın yüzümdeki tebessümün olduğunu düşünürüm.... ve sonsuzluk avcumda olduğu içinde sürekli gülümserim...:):):)

6. lepidoptera

lepidoptera Forum Demirbaşı

Seviye:
    Herkes kendini diğer insanlardan biraz da olsa farklı görür.Beni ise farklı olduğuma inandırdılar.Bende düşündüm bana farklılığım konusunda neler söylenir.Çok aceleciyim,tez canlıyım,sinirli bir yapım var,olur olmaz herşeye atlarım (ki en kötüsü bu bence) sözleri kelimeleri ustaca her yöne çekebilirim,komiğim (insanları güldirme tarafım kuvveti bu sosyal zekamın çok yüksek olduğunu gösterirmiş:valla hocamın yalancısıyıö:))ama biri benim dostluğumu kazanırsa beni önüne katıp her kapıyı açabilir...Birde iyi bir insan olduğumu söylerler ki bende öyle düşünmüyor değilim:) Ama en çok sevdiğim yanım vicdani duygularımın çok gelişmiş olması (ki bu zamanda gerçekten az sayıda olduğuma inanıyorum) müthiş bir hayvan sevgisine sahibim...Kısacası ben mutlu bir insanım eh bundanda farklısı yoktur sanırım:)

7. gitartiz

gitartiz Yeni Üye

Seviye:
    bi çok insandan farklıyım evet =D
    kocaman bir kafam var =D
    kask bulamicam kafama göre =D

sabır ve inat konusunda kimse elime su dökemez =)

8. gültekin

gültekin Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Gültekin Gültepe
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    herkes bana mor inek gözüyle bakıyor :) bunu nedeni en kötü durumları bile daha öncesinden kabullenmiş olmam, içimdekileri saklamamam gibi nedenlerdir heralde.