kendı wideolarım...

Scudo

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
güzell :) bravo Berkin ben o bmxlerin üztünden atladığını hiç görmemiştim :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
helal olsun güzel videolar,düşük hızda 3 bmxten atlamak güzel iş.bunny haricindeki hareketlerini de bekliyoruz

seko123

Daimi Üye
Tepki
71
flat yabmıyorum street yabıyorum normal bı street wıdeomu en yakın zamanda gonderırrım arkadaslar...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@özgüç

bi de aynı güzellikte yakalasa karşıdaki :)

güzel videolar..çalışmaya devam ;)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
seko123 tebrikler çok güzel hareketler tebrik ediyorum... devamını bekliyoruz ama unutma bu kadarı yetmez bize:D

mirraco

Üye
Tepki
41
kardesım bıraz bunny hop da sorun var gıbı arkayı fazla yukarı cekmıyorsun
ve arkayla ınış yuapıyorsun bmxde ınısler cıft tekerın uzerıne yapılır cok sakat arka teker uzerıne ınmek bmx lerın frenlerı her zman cıın kotudur ne kadar ust model frenın olsa duz ınmeye bak basarılar.
eger yolun duserse gel bekelrız caddebostan tayfası:d

by_kriz

Üye
Tepki
0
slm abi ii akşamlar ben g.antepten mustafa ben bmx alex jant arıyorum da 2.el veya sıfır olcak nerden bulurum abi yardım cı ol by_kriz@hotmail.com ulaşabilirsin

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Beni patlak lastiğimle başbaşa bırakmıyıp, güzel bir kaç hareket ve sohbetiyle tamiratımı bekleyen Berkin'in Flatlandde de yetenekli olduğunu ben gördüm :)
Güzel videolar devamını dilerim...

krc44

Üye
Tepki
6
@mirraco

ya benım bmxım yoq bılmıyorum ama yere ınıslerde yere deyen ılk arkateker olursa daha kontrollu olmazmı kı ama ıkı teker ustune yuksek bıyerden ınılınce den ge bozulur ve cok sert olur gıbıme gelıo.Birkac videodada gordum yuksekden ınıs yaparken arka teker ustune ınıyorlar.Arka teker ustune ınıyorlarderken yerde on teker havada gıdıyolar demek ıstemıyorum yanı yere ılk arka teker gelıo yanı solemek ıstedıgımı anlamıssınzdır.

Tşekkürler

krc44

Üye
Tepki
6
qucık tıme playermı ole bı program olması lazım pcn de programın adını tam bılmıyorum bılen arkadaslar varsa yazarsa arkadasımız ıcın ıyı olcaktır