Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kendi kendine dagilan vites kolu

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında eyupozturk tarafından paylaşıldı.

1. eyupozturk

eyupozturk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    4 aylık Kron Xc1000 üzerinde bulunan alivio vites arttıricim sağ tarafının alt tarafı, yani ittigimiz kisim kendiliğinden yerlere döküldü. Hemen bisikleti aldığım sirkeci efor bisikletten Mustafa Bey ile görüştüm, acilen ilgilendi, ücretsiz olarak alivio kolu değiştirmek istedi, fakat elinde alivio kol yoktu, beklerseniz getireyim dedi ama ben biraz sabırsız olduğum için deore kol almak istedim. Kendisi bu konuda da yardimci oldu. İyi ki Kron almışım, iyi ki oradan almışım. Birçok firmayı mahkemeye vererek hakkımı zorla almak durumunda kaldığımdan tüketici hakları konuştunda gerçekten hassasim, bu kadar yardımcı olacaklarını hiç tahmin etmemiştim ama çok memnundun kaldım. Buradan kendisine referans veriyorum.

2. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Zamanında toplanırken iyi sıkılmamıstır raftada beklediyse eger kullanılmadıgından kimse fark etmemiştir olabilir böle seyler önemli olan dedigniz gibi anlayıslı esnaflar istanbulda oturmuyorum fakat orda olsaydım alısverişimi mustafa beyden yapmak isterdim acıkcası bu sekilde davranan anlayıslı iyi niyetli esnaflar azaldı malesef.