Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kemal

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Kemal kmndo tarafından paylaşıldı.

1. Kemal kmndo

Kemal kmndo Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba sevgili forum.kullanici arkadaalrim ben Kemal Fethiyede yasiyorum 17 yasindayim Fethiye Anadolu Lisesi 3.sinifim bu uygulamayi yeni bulduk ve bana çok yararli olacagina inaniyorum.Sormak istedigim cok soru var sizlere fakat öncelikle sizlerle tanismak isterim.saygilar,sevgiler.

2. Kemal kmndo

Kemal kmndo Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaslar öncelikle herkese iyi aksamlar dilerim,bi konuda yardiminiza ihtiyacim var,bisiklet kullanirken,;kask eldiven,pompa,km saati,led lamba,gözlük,vs. Gibi.malzemelrim yaninda (uzun yolculuklar icin 35-40km) baska ne gibi malzemerin olmadi gerekir yiyecekler haric mesela tisort ve tayt gereklimidir benim bunlari pek.kullanmak istemiyorum yani.baska hangi.malzemeler tasimaliyoz yedek ic lastik veya lastik seritli.olan lastik mi kullanmaliyiz ve birde köpekler icin sprey tasimlimiyiz ben Fethiyede oturuyorum ve Yakakaöy Saklikent taraflarina gidecegim İNŞALLAH,VE 1 aya kadar bjsikleti ve ekipmanlari alacagim ALLAH izin verirse,bu konida yardim edebilir misiniz lutfen cok sevinirim simdiden tesekkürler,saygılar..

3. Kemal kmndo

Kemal kmndo Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaslr iyi aksamlar yardim edin lutfen.!

4. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    dostum tayt ve forma uzun yolda gerekli diye düşünüyorum özellikle tayt. yedek iç lastik, yama seti ve pompa mutlaka bulunsun yanında.

Samet Yurt bunu beğendi.
  5. Kemal kmndo

Kemal kmndo Yeni Üye

Seviye:
    Kardsim cok tesekyrler kask eldivn pompa tamam ama yedek.ic lastik fpn birde tayt birqz problem lastik patlarsa degistirmek problem.olabilir pek yapamiom.o isi birde lastikler icin serit fln olabilir yani rahat olur mu diye düsünüyorum,tayt fln pek giyemem kardesim biz arladadlarimla fln tur yaistik.6 kisi 10 km yol yaptik tayt fzl gerkmez diye düsunuyorum,ben normal spor yaparken giydigim sortla gittim,iyiydi yani kardesim ne bileyim tayt haricinde diger konuda yardimci olursan cok sevinirim cik tesekkur ederim(gec cevap verdim.kusura bakma yemek fln uzun sürüo aksam tv fln su anda gördum kusura bakma) yardimci olursan cok sevimirim.

6. Kemal kmndo

Kemal kmndo Yeni Üye

Seviye:
    Arkadadalr bi yardim edermisiniz lutfen?

7. Kemal kmndo

Kemal kmndo Yeni Üye

Seviye:
    Arkadadalr öncelikle herkese iyi bayramlar dilerim bayramınız mübarek olsun..

8. Melih Çolak

Melih Çolak Cyclist ♥

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    lastik için şerit derken anlamadım birde yazın çok karışık tam anlaşılmıyor tayt alamıyorsan şortta olur sorun olmaz iç lastik değişimi için pratik yapman lazım sök tak çıkar gibisinden

Samet Yurt bunu beğendi.
  9. Ali Ç.

Ali Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Erkek adam tayt giyer mi hiç öyle :) jelli sele lazımmı bilmiyorum sele rahatsızsa değil 40 km 5 km bile gidemezsin ağrıdan boyuna uygun kadro boylu ve özellikle gideceğin yola göre bisiklet al sakın çift amörsitörlü bisiklet alma hatta öyle dağa falan gitmeyeceksen mtb alma şehir ve hibrit bisikletlere bak derim

10. Kemal kmndo

Kemal kmndo Yeni Üye

Seviye:
    Arkadadlar hepinize cok tesekkur ederim pratik yaparim anlasiladi tamam cok saolun bu mübarek günde her sey gönlünüzce olsun bayraminiz mübarwk.olsun ( Alacagim bisiklet:Carraro BIG 927 ) cok tesekkurlr.