Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Kelepir 2016 RockShox Reverb Stealth 31.6mm 430mm 150mm Drop Sele Borusu

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Halilibrahim tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Halilibrahim

Halilibrahim Enduro /Freerider - Fully Lover

Adı:
    Halil ibrahim
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ürün RockShox Reverb Stealth'ın 2. Nesil, Yani 2016 Model yeni bleed istemeyen versiyonundan.
    Gerek söküp başka bisiklete monte ederken, gerekse boruyu keserken eskiden olduğu gibi bleed yapmanıza gerek kalmaz.
    31.6mm Çapa,
    430mm uzunluğa ve
    150mm (Drop) inip - çıkma mesafesine
    "2000mm" (2m) Hidrolik hortum uzunluğuna sahip.
    Ofsetsiz.
    Doluyken Ağırlığı 535 Gr.
    125mm drop eski tip ve 2016 model ancak gene 125 mm drop mesafesine sahip ucuz versiyonlarla karıştırmayın
    Aynı ürün Şu anda Chainreaction’da 299 Euro ve Bike Discountta %41 indirimle 243 Euro ücretle satılmaktadır.
    + Kargo ve %18 KDV ile Hesaplayınız. ( Tabi Gümrüğe Takılırsa 210 TL Terminal Hizmetleri Ücreti’ni saymıyorum )
    Sıfır.
    Sticker'ı, Bleed Enjektörleri, Hidrolik Yağı, Kadro Hortum Tutturucuları vs. (Tüm Kutu İçeriği)
    Ürün için İstediğim Rakam "800 TL'dir."

Türkiye’de eski tiplerin "2. ellerini" bu paraya satmaya çalışıyorlar.

(Cidden 3-5 senelik 2. El ürünlere bu parayı istiyorlar, Bir de düzgün çalışsın diye mecburen A2 servis kiti alıp servis yaptıracaksınız oda 50-60 dolar tutacak sıfırından pahalıya gelecek, yok servis yaptırdım ben contası vs. değişti diyen adamdan da servis hizmetinin faturasını isteyin :) Bakalım ne diyecek.)
    Pazarlık etmek isteyen yurtdışından sıfırını alsın beni arayıp rahatsız etmesin lütfen. Zaten bu da zararına fiyattır ancak bekletmek yerine uygun fiyata verip nakite çevirmeyi tercih ediyorum.
    Ankara içinde akşamları mesaiden sonra elden teslim edebilirim.
    Diğer tercih ettiğiniz firma ile kargo alıcı olarak yollayabilirim.
    Ürün
    Chainreactionda 300 Euro
    Evans'da 340 Euro
    Merlinde 367 Euro
    Fiyatla Satılmaktadır.

[​IMG] [​IMG]

Sanırım hayatımdaki en hızlı satışlardan birisi oldu :)

Mağazalarda 1400 TL civarında satılan bu parçayı 800 TL'ye alarak büyük kar eden sahibinden.com alıcısı bir endurocu arkadaşımız oldu.

Kendisine hayırlı uğurlu olsun.

konu kilitlenebilir.

Teşekkür ederim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.