Kedi sever bisikletçiler

Scudo

Ali YILDIRICI

Daimi Üye
Tepki
346
Bisiklet
Trek
@volkert

hakkaten yastık gibi ya suratıda tavaya carmıs gibi :) masallah cok tatlılar yavrular hepsi cok güzel tekrar maşallah

• Beğen
Tepkiler: alicanyurdbekler

Elif Gökalp

Aktif Üye
Tepki
44
(link)

bunlarda benim bahçede baktığım kedilerin bi kısmı (bi iki tane fotoğraf bahçedeki kedilerden değil ama)

tunckuyel

Daimi Üye
Tepki
83
Bizim de kıllı mı kıllı, tombik mi tombik bir kedimiz var. Adı karpuz :) renkler ve kilo olarak ismiyle müsemma bir kedi.Yalnız hayvanın samur gibi uzun bir kuyruğu vardı, bir gün ağlayarak geldi kuyruk aşağıda, veterinere götürdük "kuyruğun kesilmesi lazım, içerden kopartmış" dedi ve kuyruğu kesildi ama nasıl iyi huyluysa manyak hiç umurunda bile olmadı...

(link)

(link)

Mesut C.

Forum Demirbaşı
Tepki
179
Bisiklet
Merida
http://img208.imageshack.us/img208/461/20165942.jpg
Yüzündeki asilliğe bakar msınız? :D MAŞALLAH çok şirinler. :)

• Beğen
Tepkiler: alicanyurdbekler
Tepki
13
@tunckuyel
karpuz çok şekermiş :) denge konusunda bir sıkıntısı oldu mu kuyruğu kesilince?

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
evde kedi beslemek isterim ancak, alanlarını işaretlemek için idrar spreyliyorlar ve ev kötü kokuyor diye çekiniyorum. bu koku ile baş etmenin bir yolu var mı?

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@Mehmet Levent

Çamaşır suyu, ev temizlik ürünleri gibi şeyler hiç önerilmez. Bunlar hem kokuyu daha da keskinleştirir hem de kedinin oraya tekrar koku bırakmasına neden olur.
Sirke bu kokuyu tamamen çıkarıyor.
Ama en kesin çözüm kısırlaştırmak =)

• Beğen
Tepkiler: Ali YILDIRICI

tunckuyel

Daimi Üye
Tepki
83
@alicanyurdbekler

Denge konusunda ilk başta sokaktan aldığımızda bıyıkları kesilmişti, o zaman sıkıntı çekiyordu. Kuyrukla alakalı hiç sıkıntısı olmadı :)

Ali YILDIRICI

Daimi Üye
Tepki
346
Bisiklet
Trek
kediler aynen edip abimin dediği gibi ameliyat edilirse sıkıntı olmuyor 4 tane kedim var 1 kere kum dışında biyere pislemediler yavruyken bile 1 kere sisman olan sepetini kum sandı karanlıkta okadar ama 30 günlüktü ozamanda onun dışında hic bir sıkıntı yaşamadım koku ile iz bırakma olayı genelde erkek kediler azınca oluyor ama kısırlaştırılmışsa birsey olmaz normal tuvalet ihtiyacını kum ile gideriyorlar

@Edip Dinçer

• Beğen
Tepkiler: tt2000

Ali YILDIRICI

Daimi Üye
Tepki
346
Bisiklet
Trek
ne bahtsız hayvanmış garibim bıyık yok kuyruk yok :) maşallah yastık gibi çok tatlı ama

@tunckuyel

Tepki
13
@Mehmet Levent

erkek kedilerin genelde başvurduğu bir yöntem dişilerde böyle bir sıkıntı yok :)

Koray06

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Sedona
kedi severim normalde her gün olduğu gibi bu akşam da işten döndüm apartman önünde boylu boyuna uzanmış bir kedi gördüm yaklaştım kaçmadı eğildim sevmek için ayağa kalktı biraz uzaklaşır gibi yaptı gittim tam sevicem sol kolumda 2 si biraz derin 3 ü hafif sıyrık açtı hayvan. :S Kedi almak bir kenara sanırım artık kedilere yaklaşmıycam. Uzaktan sevmeye devam.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
@Mehmet Levent
Sevgili Mehmet bunun için bir sprey kullanmıştım, adını yazacağım buraya. Ancak alanlarını işaretlemek için yaptıkları birşey değil bu. Kızgınlık döneminde sperm püskürtüyorlar. OLdukça ağır bir koku. Kısırlaştırınca sorun ortadan kalkıyor.
Bir de bazen kumları düzenli temizlenmezse seçici davranıp aynı kuma yapmıyorlar tuvaleti. Onun yerine evde halı kilim vb eşyalara çiş yapıyorlar bu da benzer bir duruma sebep veriyor.
Bu hususlara dikkat edildiği sürece ve alerjik bir bünyeye sahip değilsek evde kedi beslenmesini destekliyorum. İnanılmaz bir hayvan kedi.

Ali YILDIRICI

Daimi Üye
Tepki
346
Bisiklet
Trek
@Yusuf Z. Şipal

aynen hayvan kendi temiliğine dikkat ettiği için başka yere yapar yani okadar titiz :) benim bir kedim yaptıktan sonra üstünü kapatmıyor diğer temizlik hastası kedimde yaptıktan sonra patilerini kumun yanında duran beze siliyor kesinlikle katılıyorum alerji vs yoksa kedi evde beslenebilecek en temiz en kolay en eglenceli en... hayvan diyebilirim ayrıca komikte

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Z. Şipal