Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KED marka kask nasıldır

Konu, 'Giyim' kısmında semdekor tarafından paylaşıldı.

1. semdekor

semdekor Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba iyi bir kask almak istiyorum. Ked kasklarda en sevdiğim özellik arkada flaşörünün olması ama kalite olarak nasıllar bilemedim. Benim kaskım prowelin uygun fiyatlı olan modeli. 2008de aldığım için model numarası vs bilmiyorum. Kafam çok terkiyor ve tam sarmıyor başımı. Rahat değilim yani. Bu bilgiler ışığında Ked kask nasıldır iyi değilse ne önerirsiniz?

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=60688
    bır ıkı ay kadar once bu lınktekı ked kask elıme gecmıs forum uzerınden satmıstım ılk ızlenımlerım cok hafif ayrıca havalandırma yerleri gayet uygun ve çok.Arka çakar lambası su aldığı için çalışmıyordu kısa bır temızlıkten sonra oda faal olmustu.bir farkda benım gordugum ölculendırmesı bıraz buyuk sanırım en buyuk boyu L cunkü m bedenı 57 ye kadar çıkıyor L 57 den başlıyor diğer kasklarda L giyiyorken ked de M oldu bana bunuda dikkate alın derim hafifliği ve fiyat avantajı bence alınmaya değer diyor.Ayrıca alman malı da olması bana güven veriyor.Almanlar bu konuda hata yapmaz diye düşünenlerdenim.

semdekor bunu beğendi.
  3. semdekor

semdekor Kıdemli Üye

Seviye:
    başka var mı elinizde:) iyi fiyata satmışsınız

4. ahmeterdol

ahmeterdol Üye

Seviye:
    benim bildiğin giro iyidir.

5. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    o fiyata gitmediki :) eskişehirden bir kardeşim 50 liraya aldı helal olsun kask ile spd ayakkabı başka bir alışverişte elime geçmişti kaskı 50 shımano ayakkabıyı 35 e verdim gitti.bu model pro ked kaskların joker modeli var onuda kendim kullandım onlar ucuz sıfır fiyatları 40-50 lira civarı ama görüntü bunun gibi değil ve bu kadar hafif değiller.Birde şunu anladım kask konusunda 50 gram bile insanın kafasının üstündeyse çok şey değiştiriyor kask beğenirken dikkate alın derim.

6. Deniz Ser

Deniz Ser Aktif Üye

Seviye:
    Ben de bu sezon kaskımı değiştirmeyi düşünüyorum uygun fiyatlı olarak Prowell F-55 modeli uygun gibi(büyük ihtimalle bu yaz tercihim bu olacak),hem görünüm olarak hem de performanslı bir kask olarak Met'in Veleno model kaskını tercih edebilirsin Senem ablacım:) Eğer flaşör kask seçimini değiştirecekse pek fazla bir ışık gücüne sahip olmasa da kask için ilk yaptığım sistemden biraz daha orjinal görünümlü ledler var istersen onları kaska takabiliriz Senem ablacım:)

7. semdekor

semdekor Kıdemli Üye

Seviye:
    Süpersin Denizcim:) Eğer KED kaskalmazsam o sistemden isteyeceğim kaskıma:)