Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

kazıklandımmı ?

Konu, 'Bianchi' kısmında Mert.Taşkıran tarafından paylaşıldı.

1. Mert.Taşkıran

Mert.Taşkıran Yeni Üye

allah rızası için yardımcı olun arkadaşlar ..bianchi speed model bisiklet siparişi verdim bianchinin sitesinde biisklet turuncu siyah ancak adam elinde değişik rengi var diye başka yolluyor (siyah beyaz yolluyor) bu adam acaba başka bir modelmi yolluyor ..bana bu yolladıgının speed modelinni değişik rengi oldunu söledı..bu modelin başka renkleri varmıki yoksa adam bana başka biiskletmı yolluyor..300 lira para saydım elime daha gelmedı ama en geç 3 gun içinde gelcek ..speed modelinin sadece 2 rengi var diye biliyorum biri kırmızı biride en son modeli olan turuncu siyah ..nolur yardım edin

2. Hüseyin Vuruşkan

Hüseyin Vuruşkan Üye

Seviye:
    Senin için bisikletcim'i aradım. Bianchi speed'in siyah beyaz modeli var mı elinizde dedim, var dediler. Yani kafan rahat olsun.

Talha Ateş bunu beğendi.
  3. A.Kadir Ünal

A.Kadir Ünal Forum Demirbaşı

Seviye:
    Var var Bi bisikletçide siyah beyazını gördüm daha güzel hem kazıklanmadın ;)

4. Talha Ateş

Talha Ateş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Mert kardeşim kafan rahat olsun arkadaşıma aldık. O arkadaşım da turuncu-siyah istemişti ama beyaz alındı. (Beyaz-mavi.)

5. Mustafa Şükrü Yıldırım

Mustafa Şükrü Yıldırım Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Siyah beyaz modelini gördüm gayet güzel korkmana gerek yok :))

6. akifberkant

akifberkant Bisikletkolik

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    2010 modelleri de siyah beyazdı. Burada şuna dikkat etmek gerekli; 2011 modeller çift jant, 2010lar tek. Bir de gördüğüm kadarıyla 2011 modellerin gidon-gidon boğazı ve sele borusu biraz daha kaliteli, renkli. 2010 modellerde bunlar boyalı değildi, bilgiğimiz gümüş renkteydi. Bunun dışında bir fark olamaz, kazıklanmış olduğunuzu sanmıyorum. Fakaat yine de bisiklet geldiğinde bahsettiğim parçalara dikkat edin. Tabii bir de kardo boyuna.

Bu heyecanlı bekleyişte içiniz rahat değilse, ben olsam Bianchi'yi arardım, emin olun yardımcı olurlar. Selamlar

Talha Ateş bunu beğendi.
  7. Mert.Taşkıran

Mert.Taşkıran Yeni Üye

arkadaşlar çok teşekkürler bianchinin numarasını bilmiyorum bilen varsa paylaşabilirmi bide 2010 mu 2011 mi onu nasıl anlıcam bısıklet konusunda hiçbi bilgim yok sadece kullanmayı biliyorum daha yenıyım

8. Mert.Taşkıran

Mert.Taşkıran Yeni Üye

aradım öğrendim arkadaşlar içim rahat şimdi .2011 miş siyah beyazıda ..peki arkadaşlar ben bianchinin satış noktasından değilde internette herhangi bi siteden aldım orjinalmi değilmi bunu nasıl anlarım

9. Talha Ateş

Talha Ateş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    En basitinden, vitesler ve kollar shimano, çift duvar jant....Başka birisinde varsa karşılaştır. Yada Bianchi sayfasına gir modeli incele.

10. Onur Eryaman

Onur Eryaman Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sitedeki bisikletin özellikleriyle kendi bisikletinin üzerindeki komponentleri karşılaştırabilirsin.

11. ismailduran

ismailduran Üye

Seviye:
    siyah-beyaz olanı var güzel bisiklet tavsiye ederim kazıklanma yok ortada :D