Kazdağları Tanıtım Etkinliği (Bisiklet-YamaçParaşütü-Motor

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ahmet emin aydın tarafından paylaşıldı.

1. ahmet emin aydın

ahmet emin aydın Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Selam dostlar bu sene ikincisi düzenlenen Kazdağları tanıtım etkinliğine davetliydik. Amaç Kazdağlarının doğal güzelliklerini trekking yaparak kazdağlarında yapılan extreme sporlarını canlı izleme yapmak. Ben ve iki arkadaşımla Downhill sporunu yaparak bisiklet dalını canlı izleme imkanı sunduk. Bunun yanı sıra yamaç paraşütü,enduro(motor),yürüyüş sporlarıda yapıldı. Bende Youtube kanalım için Vlog formatında bir video çekip bu sporlarıda çektim eğlenceli bir video oldu. Düzenleyen kişilerde yakından tanıyorum seneyede düzenlenirse katılabilirsiniz. Onun dışında kazdağlarında bisiklet turuda yapılabilir böyle bir etkinlik düşünürsek bir şeyler yapabiliriz şimdiden iyi seyirler etkinlikleri forumda paylaşıcam. Bol Pedallar..... linki:

.

2. semih59

semih59 Forum Bağımlısı

Adı:
    Semih Saygın
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ahmet emin arkadaşım yazları altınolukdayım faceden altınoluk bisiklet grubunu arama motorundan bulabilirsin sizin oralara geldik gülsüm anada kuru fasulye yedik. 2017 yazı Gene hayırlısı ile altınolukdayım Aynı zamanda ida bisiklet grubundayım oraya da ulaşabilirsin pedallarız derim sevgi saygılarımla. S6007701.JPG S6007702.JPG S6007704.JPG S6007710.JPG S6007711.JPG S6007749.JPG S6007758.JPG S6007760.JPG S6007770.JPG S6007771.JPG

Kerem Groims, nonsteril ve Tayfun Sezer bunu beğendi.
  3. ahmet emin aydın

ahmet emin aydın Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Buraları gelio görmenize sevindim Fırsatım olursa gelirim iyi pedallar....

semih59 bunu beğendi.