Kazada son drum (kötü)

Tepki
4
Merhabalar Mehbet Bey,öncelikle geçmiş olsun diyorum ve Allah'tan acil şifalar diliyorum.
Haberiniz tüm bisikletseveleri üzdüğü gibi beni de çok üzdü,umarım en kısa zamanda iyileşirsiniz,eski sağlığınıza kavuşursunuz.
İyi haberlerinizi bekliyoruz.
(Gebze Pedal Gurubu ile birlikte Büyük Ada Turu düzenlemiştik ben o turdan Emrah YILMAZ)

Scudo

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Acil şifalar dilerim. Tekrarlanmamasını temenni ederim.

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz Mehmet Bey.. Geçmiş olsun..

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
çok geçmiş olsun mehmet,umarım çabucak atlatır eski sağlığına kavuşursun..
Allah hepimizi korusun.

Abdülhamit Topçu

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Abdülhamit TOPÇU
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin.

• Beğen
Tepkiler: Bugsbunny

Kerem Demirel

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cannondale
Çok geçmişler olsun.Pozitif düşünmesi çok zor ama iyiki daha kötüsü olmamış.En kısa sürede yollara dönersiniz inşallah

dogan avcı

Aktif Üye
Tepki
90
büyük geçmiş olsun Mehmet bey. buradan durumunuzu bence yazın moral desteğe tüm arkadaşlar devam eder.
saygılar

Göktuğ ÖZEL

Aktif Üye
Tepki
48
Öncelikle çok geçmiş olsun. Umarım hemen iyileşirsiniz. Birşey sormak istiyorum acaba kaza nasıl gerçekleşti. ve şunu yapsaydım ya da şunu yapmasaydım böyle olmazdı dediğiniz neler var. Şu anki tecrübeleriniz bizlere çok şey kazandıracaktır.

Büyük geçmiş olsun!

Adem Sönmez

Aktif Üye
Tepki
76
Mehmet moralini yüksek tut, sen bunu kısa zamanda atlatırsın ve yine bereber turlarız. Kaza yaptığın yer gerçekten çok tehlikli bir virajdı ve trafikte yoğundu Allaha şükür daha kötü sonuçlanmadı. Bir an önce iyileşmen dileyiyle sağlıcakla kal kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: Bugsbunny

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
@bahadır76
Biz ucuz atladığını düşünürken bu haberle bir kez daha üzüldük. Bizim üzüntümüz bir yana bence moralini yüksek tutmalısın. İbn-i Sina'dan bugünün modern tıp okumuş herkesin tastikleyeceği gibi olay kafada bitiyor. Ne kanserli hastalar var sen öleceksin dedikleri halde tedavi ile beraber morallerini yüksek tutarak iyi olmuşlardır.

Ne diyelim kardeşim benim, Allah acil şifalar verir inşaallah. Sonra yine gezeriz hep birlikte. Yapabileceğimiz bir şey olursa mutlaka bizimle iletişim kur. Benim telefonum sitemde yazmakta.

Sevgiler, saygılar...

Tepki
3
fizik tedavi konusunda ihmale gelmez sorunlarınız olmuş, çok büyük geçmiş olsun.
bu kazaları duydukça ancak bisiklet için ayrılan yollarda bisiklet sürmenin tek yol olduğunu düşünüyor insan.

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
Umarım en kısa sürede eskisinden daha sağlıklı bir şekilde yollara dönersiniz...

Lütfen moral seviyenizi yüksek tutmaya çalışın...

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun genç kardeşim.Mesaj başlığın oldukça moralinin bozuk olduğunu yansıtıyor.Şunu bilmelisin:İçinde bulunduğun yaş,değil kırık çıkık ve yırtılmayı,yeni baştan bir Mehmet bile çıkartır.Beşeri tarih,binlerce On Binlerce mucizevi iyileşme örnekleri ile dolu.Kaldı ki sizin iyileşmek için mucizeye falan ihtiyacınız yok.Şimdi çok canınız sıkılmış ancak bir bisiklet sevdalısının en büyük silahı sabrı ve kararlılığıdır.Her yokuşa,her varışa ve her karşı duruşa odaklanıp,dimdik yürüyebilmesidir.Hiç asmayın yüzünüzü ancak beyniniz ne isterse vücudunuz onu yapar unutmayın.Şimdi var gücünüzle vücudunuza her şeyin yolunda olduğu mesajlarını iletin.Önce kendiniz inanın buna.Doğada başka hiç bir canlıda olmayan büyük bir güçtür "İnanç" sarılın o ipe ve kurtulun o kederden.

Aytaç Kalyoncu

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Trek
Büyük geçmiş olsun inşallah biran önce iyleşip ayağa kalkarsın