Kazada son drum (kötü)

dalyan öner

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Merida
Büyük geçmiş olsun Mehmet kardeşim, Allah beterinden korusun...

Scudo

burak durel

Forum Bağımlısı
Tepki
436
İsim
Burak D.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
geçmiş olsun allah şifa versin.

Tepki
14
çok çok geçmiş olsun. umarım biran önce eski sağlığınıza kavuşursunuz...

Mehmet Ergene

Forum Demirbaşı
Tepki
198
sağolun arkadaslar. ins bi an önce iyileşiriz. en az 1 ay sürecek muhtemelen daha fazla..

koray_can

Forum Bağımlısı
Tepki
212
çok geçmiş olsun bence ileşmenin sürecini boşver ileşmeye odaklan en sandığından daha çabuk ileşiceğine inanıyorum.herşeyin başı istek inanmak.hiç bir zaman moralini bozma.herkez yanında..

omer iltan

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Specialized
tekrar geçmiş olsun. acil şifalar dilerim. en kısa sürede eski sağlığına kavuşman dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: Bugsbunny

Rıdvan UĞUR

Aktif Üye
Tepki
113
kardeşim büyük geçmiş olsun. ben zaten cok şaşırmıştım dizinde değilde yalnızca kolunda problem cıkmasına. zira seni ayağa kaldırdığımda dizinde bir boşluk varmış gibi hissettiğini söylemiştin.

şimdi sana herkes bisikleti kötüleyecektir. bak gördünmü bisiklet snn neyine gibi baskılara boyun eğme. bir an önce toparlan ve bu işten sakın vazgeçme. şimdi sen çoğumuzun sahip olmadığı acı ama çok önemli bir tecrübeye sahipsin ve bence artık kazadan önceki mehmetten daha iyi bir bisikletçisin.

sakın haa vazgeçmek yok

Gökhan TESKİ

Aktif Üye
Tepki
156
Çok geçmiş olsun gerçekten sağlık her şeyden önce geliyor.Allah yardımcınız olsun.Allah daha kötülerinden korusun.

uğurcan gültekin

Daimi Üye
Tepki
269
geçmiş olsun.
aynı dertten muzdarip idim. fizik tedavi ve fitness yardımı ile dizimi güçlendirmeye çalıştım. çok faydasını gördüm. ameliyat önerirlerse sanırım 1 ay sonra çalışmalara başlarsınız.
selam ve dua ile

Anıl Aşkın

Aktif Üye
Tepki
39
Mehmet Bey Merhabalar,

Öncelikle çok geçmiş olsun. Forumda tur sonrası kritikleri okurken haberim oldu kazanızdan. Ne konuşulsa neler söylense yakın vadede belki çok bir şey ifade etmeyecektir sizin için.

Paylaşmak istediğim noktaysa 14-15 yaşlarda lisanslı basketbolcuyken diz kemiğimi kırmıştım. 1.5 ay dizim alçıda kaldı, alçı çıktığında çalıştırmaya çalışsam dahi kritik bir eklem olduğu için ağrılı ve acılı zamanlar geçirdim. Lafı uzatmadan, dizim iyileşti ama ben bu hayal kırıklığı ve öfkeyle sporla arama mesafe koydum. Son 2 senedir ise bu öfkenin üzerine gidiyorum. Çünkü kaybettirdiği çok şey var.

Umarım en kısa zamanda iyileşirsiniz.

İyi geceler

• Beğen
Tepkiler: Salih Dinçer

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
büyük geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

Mehmet Ergene

Forum Demirbaşı
Tepki
198
sağolun arkadaşlar. bisikletten pek kopmam ama artık bu kadar adrenalinli de sürmem herhalde. önce bi iyileşeyim başka bişe istemiyorum şimdilik..

Sener O.

Daimi Üye
Tepki
169
Bisiklet
Cube
Çok geçmiş olsun , Allah acil şifalar versin.

Didem Üstünol

Aktif Üye
Tepki
86
Ameliyat sonrası her şeyin yola gireceğini biliyorsun sen de. Yine ucuz atlatıp kolundan bacağından darbe almışsın. Ya kafanı çarpsaydın? O zaman daha kötü sonuçlar doğurabilirdi, belki bisikletten tamamen kopabilirdin. Fizik tedaviden sonra eskisinden çok daha iyi olursun eminim. Bir süre dinlenmiş olacaksın, fena mı :) Sen sahalara dönene kadar senin hızına yetişirim belki :p
Sakın sıkma canını, çok geçmiş olsun..

• Beğen
Tepkiler: Salih Dinçer