Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kaza !!!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Karakartal Platton tarafından paylaşıldı.

1. Karakartal Platton

Karakartal Platton Forum Bağımlısı

Seviye:
    Aksaray'da öğrencileri taşıyan otobüsün karıştığı kazada ölü sayısı 24'e çıktı. Kesin rakam hala net değil.

Aksaray İl Sağlık Müdürü Akın Südemen, ilköğretim okulu öğrencilerini taşıyan otobüs ile kamyonun çarpıştığı trafik kazasıyla ilgili olarak, ''Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, ölü sayısını Emniyet Genel Müdürlüğüne '20'nin üzerinde' diye bildirdi'' dedi.

Südemen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kazaya karışan otobüsün İzmir Zafer İlköğretim Okulu öğrencilerini Kapadokya'ya götürmekte olduğunu söyledi.

Şu an yaralıların tedavisi ve sevkiyle uğraştıkları için ölü sayısını henüz
    netleştiremediklerini ifade eden Südemen, şunları kaydetti:

''Aksaray'da bize gelen 27 yaralı var. Durumları ağır olan 3'ü çocuk 5
    yaralıyı Konya'daki hastanelere sevk ettik. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, ölü sayısını Emniyet Genel Müdürlüğüne '20'nin üzerinde' diye bildirdi.''

Kaynak:AA

2. ilkerikier

ilkerikier Kıdemli Üye

Seviye:
    Çok vahim bir olay. ben de az önce okudum..
    Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın

3. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Ölü sayısı 33 e çıkmışş , çok kötü bir şey yaa .. Allah vefat edenlere rahmet eylesin ..

Kaza , mola verdikten 15 dakika sonra gerçekleşmiş .. Karayolları genel müdürünin açıklamasına göre şöför şerit ihlali yapmış ve kaza meydana gelmiş .. Can taşıyan şöförlerimizin daha bilinçli ve kurallara uyması için daha kaç can vermek gerekiyor ..

Trafik kurallarına uyalım ...

4. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    ben herzaman derim,gereksiz işler yapanların başına salak salak olaylar gelir.ya bu çocuklar 2. sınıfa gidiyorlarmış, 2. sınıftaki çocukların neyine kapadokya gezisi.sonra otobüs 45 kişilik,ya 45 kişilik otobüse neden 68 kişi bindiriyorsunuz?? zeki insanlar.şimdide derler:eee olan oldu takdiri ilahi, kader böyleymiş, hıyar adamlar ne takdiri ne ilahisi.şimdi bundan ders çıkarttık diye çıkar bikaçkişi konuşur,fazla değil 1 hafta sonrada unutulur gider.bu millette bu akıl oldukça daha çooooookkkkkk 33 çocuk ölür...

güray bunu beğendi.
  5. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    çok üzücü bi olay.Allah rahmet eylesin.kalanlara sabır dilemekten başka bişey gelmiyo elden...

6. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    ölenlerin günahsız bedenler olması çok daha can yakıcı.. sinirlendiğim için susmak istiyorum..

7. M.Ergun GÖZET

M.Ergun GÖZET Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Çok çok üzücü bir olay. Söylenecek o kadar çok şey var ki; ama hiçbiri bu yavrucakları geri getirmez. Allah geride kalanlara sabır versin...

8. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    gerçekten çok sinir bozucu. birde ilginç bir tarafı olayın benim takım arkadaşlarımdan biriside okulunun düznlediği gezi ile cuma günü kapadokyaya gezi için yola çıktı akşam öğrendikki onların otobüsüde bir kamyonla çarpışmış we kamyon şöförü hayatını kaybetmiş. sabah tv de kaza sonucu ölen 33 insanı duyunca şok oldum.içimden ya nasıl olur okadar büyük bir kaza deildiki dedim.fakat öğrendimki iki kazada farklı otobüsler we kamyonlarla meydana gelmiş.ilginç tarafı ise iki otobüsünde izmirden kapadokyaya gezi için aynı tarihte yola çıkıp kaza yapmasıı.çok çok üzücü...

9. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    çok kötü bir olay Allah kimseye yaşatmasın inşallah ölenlerin yakınlarına sabır versin başları saolsun

10. grikartal

grikartal Forum Demirbaşı

Seviye:
    ülkemizde eğitime sözde önem veriyoruzda eğitimsiz insanlarla yaşamak zorunluluğu bu benı daha korkutuyor,eğitim şart,bu üzücü olayda o öğretmenlerin denetimini işte nekadar eğitimli olduklarının kanıtı.birde eğiti olacaklar...allah hepsının ailesine sabır versin,onlar eminimki birer melek olup allahın yanındadırlar,nur içinde yatın....

11. Erhan Doğaner

Erhan Doğaner Bisikletkolik

Seviye:
    Allah geride kalanlara sabır versin. yarın namazları kılınacak toprağa verilecekler. çok ama çok zor. yarın cenazeleri uçakla geliyormuş izmire. o ana babalar naapsın arkadaşlar. ufacık gönderdiler şimdi tabutla geliyolar. çok ama çok üzücü daha fazla düşünmek ve konuşmak istemiyorum.
    Allah rahmet eylesin...

12. böCek

böCek Kıdemli Üye

Seviye:
    bende az önce gördüm çok üzüldüm bir insanın dikkatsizliği nelere mal oldu otobüsün yolcu kapasitesinin iki katı yolcu varmış otobüste galiba

13. heng

heng Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu ahebrleri okuyunca offff offff diyesim geliyo...Neydi o günahsız yavrucakların günahı....ölenlere allahtan rahmet yakınlarına sabır....Yaralılara acil şifalar diliyorum....

böyle bilinçsiz insanlar oldukça bu olayları daha çok duyarız.....